Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha van...

Titeket is zavar, ha van valaki, aki levegőnek néz titeket?

Figyelt kérdés
Itt persze olyan emberre értem, akinél nem tudjátok az okát, hogy miért viselkedik így veletek. Konkrétan levegőnek néz. Vagyis inkább abszolút kerüli hogy rád nézzen, ritkán is szól hozzád. Persze mindenki mással ez simán működik. Bánt, vagy zavar titeket? Engem borzasztó mód frusztrál. Most nyilván sokan azt tanácsoljátok, hogy kérdezzem meg az okát, csak sajnos, vele nem vagyok olyan viszonyban sem, hogy erre konkrétan rákérdezhetnék (felettesem). Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? (privátban is szívesen leírom, hogy miket tapasztaltam)

#levegőneknéz
2023. júl. 19. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én az enyémről nem gondolom, hogy utál, de nem akar haverkodni. Hát ok, engem nem zavar.
2023. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Felettesnél ez teljesen alap, hiszen azt hiszi, hogy az ő seggéből süt a nap. Inkább nézzen levegőnek, mint hogy ott lebzseljen a nyakamban egész nap. Általában akkor játsszák a sértődött óvodást, ha valaki nem nyalja elég jól a seggüket.
2023. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

"nekem hiába unszimpatikus valaki, akkor sem nézek át rajt. Simán rá tudok nézni, simán tudok hozzá beszélni is."

Hát nem tudom, felénk ezt kétszínűségnek hívják.. Ha engem valaki utál, az igenis fejezze ki. Sokkal tisztább, mint a sunyi udvariaskodás.

2023. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12,teljesen egyetértek.
2023. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13-as, hát azért kétszínűségnek nem tartom azt, hogy pl. valakit nem bírok, de munka során beszélek vele és a szemébe nézek, vagy épp köszönök neki stb. A kétszínűség nálam az, amikor valakit talpig nyalok, a háta mögött meg elmondom mindennek.
2023. júl. 20. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!