Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nm akarok...

Mit csinaljak ha nm akarok taborba menni/mi legyen az indok h hazajohessek ha nm birom?

Figyelt kérdés
Van egy edzotabor amibe nagyon nm akarok menni de "kotelezo" es az egyik baratnom kitalalta h nm jon a masik meg korabban elmegy a tobbiekkel nem vok annyira joban+aki volt horror storykat mesel rola.a szuleim azt mondtak hogy ha rossz akkor hazahoznak csak felek h kitesznek edzesrol mert hogy gyenge vok stb meg nm is akarok osszeveszni senkivel(edzok)mit mondjak ha haza akarok menni az edzoknek?

2023. júl. 25. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

megjött a mensid faj a hasad?


rossz jegyed volt a biziben es jön egy tanar minden nap hozzad.


nagyidekhoz mesz nyarlni, öreg, beteg ki tudja meddig el meg..

2023. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Hol a válaszom???
2023. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Csak ne menj. Nem akarsz menni. Kész, akkor nem mész. Ha az én gyerekem lennél, egyszer megnyikkanál, hogy nem akarsz menni, akkor már bőőőven nem éri meg menni. Mi értelme, ha nem teli szívvel vágysz odamenni? Semmi.


Én voltam karate táborokban és minden edzés végén( pedig volt 3 és 4 órás is minden nap), csak nyafogtam, hogy hogy lehet vége, hisz csak most kezdődött. Ha te még ott se vagy, de már ennek az ellenkezőjét éled meg, biztos nem vinnélek oda.


Max kifizettek pár 10 ezret feleslegesen, mert gyerek vagy és későn szóltál. Ez van..., ez a szülőség felelőssége. A cél a gyermek jó léte és minden nemű egészsége, nem a szaros 40 ezer, amit már kifizettünk.

2023. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!