Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakítsak a párommal emiatt?

Szakítsak a párommal emiatt?

Figyelt kérdés
A hétvégén a barátom legénybúcsúban volt, ahol eléggé túlzásba vitték a bulit és még sztriptíztáncosnőket is hívtak magukhoz. A barátom ugyan nem mondta el, de a haverja küldött egy olyan képet a barátomról, amint az egyik csaj az ölében ül. A barátommal összevesztem emiatt, ő azt állítja nem történt semmi csók vagy szex közte és a lány között de már a tény is zavar hogy a nő az ölében ült.

2023. júl. 25. 15:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Ez még bőven belefér. Ő fordított helyzetben veszekedett volna veled?
2023. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Oké csak egy idegen csaj ült az ölében
2023. júl. 25. 15:17
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát én szakítanék... Már bocs de a legény/leánybúcsú NEM arra van, hogy megcsaljam a páromat. És ha valakivel BÁRMI szexuálisat teszek, magyarán olyat ami nekem szexuális kielégülést okoz, az megcsalás. Márpedig a csaj gondolom nem azért rugózott az ölében, mert viszketett a combja. Szerintem aki ilyenkor képes megcsalni a párját, az máskor is meg fogja, ha úgy gondolja, hogy nem fog kiderülni. Lehet menni a sztriptízes lányokhoz naponta helyettem, csak bírja kifizetni :)
2023. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor kéne vakon szerelmesnek neki és az esküvőt meg a közös életet tervezgetni teljes erőbedobással. Akinek az esküvő környékén az a legfontosabb, hogy egy random sztriptízes nő az ölében táncikáljon miközben ő a gatyájába élvez, az aztán baromira szeretheti a párját.
2023. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem az ő legenybucsuja volt, hanem egy barátjáe
2023. júl. 25. 15:22
 6/30 anonim ***** válasza:
51%
Ja most olvastam el mégegyszer a kérdést és nem a párodnak volt legbúcsúja. Oké. Leesett. Ignoráld a #4-es választ :')
2023. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez a kérdésből nem tiszta, most az egyik sztriptízes csaj tolt neki egy lap dancet, vagy egy random lány beült az ölébe? Mert a kettő között elég nagy különbség van.
2023. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ennyi belefér ha nem volt más. Ok nem szép de ha belegondolsz, hogy egy lánybúcsún vagy kicsit spiccesen és egy nagyon fullos chippendale srác kicsit táncol veled, odadörgölödzik hozzád te ellönnéd magadtól?
2023. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Inkább szakíts. A srác szabadul meg egy betegesen gyanakvó, féltékenykedő nőtől.
2023. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%

Ezt neked kell eldönteni.

Érthető, ha zavar, de azért ez elég pitiáner indok

2023. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!