Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakítsak a párommal emiatt?

Szakítsak a párommal emiatt?

Figyelt kérdés
A hétvégén a barátom legénybúcsúban volt, ahol eléggé túlzásba vitték a bulit és még sztriptíztáncosnőket is hívtak magukhoz. A barátom ugyan nem mondta el, de a haverja küldött egy olyan képet a barátomról, amint az egyik csaj az ölében ül. A barátommal összevesztem emiatt, ő azt állítja nem történt semmi csók vagy szex közte és a lány között de már a tény is zavar hogy a nő az ölében ült.

2023. júl. 25. 15:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%

A segítőkész barát pedig nyilván örömmel biztosítaná az ölét, hogy vígasztalódhass...

Emiatt szakítani szerintem beteges

2023. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Pont én is erre gondoltam. Hogy még ha szakítasz is, azzal az aljas, beárulóval véletlen se gyere össze. Mert elég valószínű, hogy szándékosan intézte így a dolgokat.
2023. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég sokat elmond itt az emberekről, hogy eddig konkrétan egy olyan értelmes válasz volt, ami a kérdezővel értett egyet... Most ennyi erőből ha a nőknek nem kell behatolás az elélvezéshez (sőt) akkor az sem megcsalás ha fordított esetben a kérdező dörgöli a csiklóját a chippendéles faszi álló farkához? Ja hogy az már nem tetszene mert csak a férfiaknak szabad mindent. Nyilván.
2023. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ha van valakinek itt egy kis értelem a fejében, jól láthatja, hogy két részre osztottuk a kérdést.

Nyilván barátnő mellett én biztosan nem mennék sztriptízes legénybúcsúba, ez tényleg elítélendő, meg ami még történt.

Viszont érdemes megvizsgálni a rosszindulatú "haver" kérdését is. Mert biztosan vannak hátsó szándékai és nem a becsületesség kedvéért küldte el azt a képet. Most nyilván ez kicsit meredek, de simán lehet, hogy leitatva odaküldte a csajt táncikálni, az a ribi meg egy ötösért még mint meg nem tett volna. A fotó elkészült, de lehet, hogy az már nem látszik, ahogy ellöki a csajt vagy ilyesmi... Ezért lenne jó, ha kérdező, legalább leülnél és megbeszélnéd ezt a dolgot a pároddal. Sok a rosszindulatú ember, aki a kapcsolatok szétrombolásán ügyködik.

2023. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#23: Ja mert csak az az értelmes válasz, ami egyetért veled?

1/22? Lehet, hogy nem is a többi válaszolóban van a hiba?

2023. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem volt hozzácsatlakozva, - engedd el (a haragot)!
2023. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24 Bizony, egy fotó egy pillanat, nem látszik mi volt utána, és a "haver" mi célból készítette a remekművét.
2023. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, hívjatok ti is a barátnőiddel egy vetkőzős faszit, lovagold meg istenesen (mármint ruhán keresztül, csak hozzádörgölőzve) és mondd a párodnak utána hogy "NA! Mostmár kvittek vagyunk, drágám!" Ha meg baja van vele akkor dobd ki. Ennyi 🤷🏻‍♀️ Nehogy már csak neki legyen szabad szórakozni.
2023. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Most komolyan, vannak olyanok, akiknek élmény egy tökmindegyki vetkőzős pasi? Bakker, manapság az élmény ha valaki nem vetkőzik és nem krválkodik. Tökre nem mindegy ki az aki vetkőzik és kinek.
2023. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem speciál nem lenne élmény, én nem tudok idegenektől lázba jönni, de szerintem a döntő többség igen (#28 voltam)
2023. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!