Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akarhat valamit tőlem, vagy...

Akarhat valamit tőlem, vagy csak baráti az egész?

Figyelt kérdés

A baráti szó sem igaz annyira, de kifejezetten nem vagyunk rosszban, és kihangsúlyoznám hogy nem lépek felé csak érdekelne ez a téma éppen. Nézegettem és olvastam "jelekről" szóló videókat/cikkeket és valami nekem nem oké.

Alapjáraton nagyon segítőkész vagyok és amihez értek azzal gyakran keresnek számomra random emberek is egyetemi dolgokkal kapcsolatban. Történt ez annál a lánynál is akinek a mai napig segítek dolgokban, de néha úgy érzem megvezetne vagy le akarna kenyerezni tetteivel. Reggelente mindenkit lesz.r (barátnőjén kívül), de nekem állandóan hangosan és kedvesen/mosolygósan köszön. Sokszor röhögcsélnek valamin vagy lehet rajtam a barinőjével ha a közelükben vagyok, mert sokszor felém néznek olyankor. Ja igen, ezeket megfigyeltem és csak velem csinálja. Általában viccesen, kicsit piszkálóan de nem sértően ugratni szokott ha a közelében vagyok. Random szokta fogdosni a karom végigsimítva a kezét rajtam, abszolút feltűnően de "véletlennek álcázva". Sokszor zavarban van talán amikor hozzá beszélek, elkezd valamivel matatni, haját simítja, gyorsabban pislog a megszokottnál ha nézem és amikor szemeztünk kitágult a pupillája nagyon gyorsan (lehet csak azért mert hirtelen nézett közelre). Kicsit megszeppenve beszél vagy lassabban és kedvesebben amikor kérdezek tőle valamit. Néha kiemeli egy kicsit szóban, hogy nem vagyok egy buta fiú szerinte. Kicsit morcosabban néz rám ha a barátnőjére mosolygok vagy ha hozzá beszélek és ő is ott van a háttérben. Gyakran kér tőlem segítséget online is, hogy ő ehhez nem ért (pedig nagyon alap dolgok és ezt nehezen hiszem el azért). Amúgy nagyon nem szoktunk beszélgetni nem sulis dolgokról, de ahol látott valamit tőlem/rajtam azt megkérdezte érdeklődően. Mostanában szokta kérni a vélemyényeim dolgokról és azokkal sokszor gyorsan egyetért. Megkérdezte hogy minden rendben velem amikor kicsit szomorú volt az arcom. Néha beszélt elejtve a családi hátteréről. Viszont van egy másik oldal is miszerint facebookon egyértelműen van barátja évek óta. Nem túl feltűnően mutatva, azért kellett hozzá kutatnom kicsit többet. Haverom szerint aki szintén jóban van vele neki mondogatta hogy van barátja, nekem sose említette (noha azt se hogy nincs senkije sem) csak haveromnak. Nem tűnik elég boldognak vele azokon a képeken azért azt látom, de amikor interakcióba lépek vele mintha kicsit boldogabb lenne, főleg a szeme (talán ezt bemagyarázom magamnak, viszont akkor is láttam a szemében ilyesmit). Mit gondoltok? Hagyok aranyos kérdőívet is.



2023. júl. 31. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Papucs vagyok és megvezet
Tetszem neki, de semmi több
Hagyjuk
Csak szimpátia és kedvesség, mit nem értesz ezen?
Nem idevalósi vagyok én csak ide feljárok
12 szavazat
 1/2 Darius- ***** válasza:
14%
Szerelmes beléd .
2023. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Na erre nem számítottam, ez igaz.
2023. júl. 31. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!