Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfinak mennyire "szabad"...

Egy férfinak mennyire "szabad" megnyílnia?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, főképpen női magazinokban hogy a férfiak nem nyílnak meg, nem beszélnek az érzéseikről. De ugyan akkor ez egy társadalmilag elvárt dolog. Egy férfinak tűrnie kell, meg kell oldania a problémákat.


Szerintetek hol van a középút? Mi fér bele?

Egy férfi elmondhatja hogy magányos, hogy csak egy ölelésre vágyna, lehet érzelgős? Persze nem rinyálás formájában...


Én sokszor megkaptam emiatt hogy hát "milyen férfi vagyok", ugyan akkor az illető meg panaszkodott hogy a férje olyan mint egy kő, nem mond el semmit...


2023. aug. 3. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Haha jó vicc, nekem legalább 3 potenciális barátságomat vagy akár kapcsolatomat tette tönkre teljesen az hogy elmondtam őszintén mit érzek. Nagyon nem ajánlom senkinek hogy megnyíljon nők előtt! Onnantól ghosting lesz vagy kibeszélés.
2023. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel a lovebombing bejön amivel.le akarnak venni a lábamrol, de a panaszkodas siras rivas magukrol, mintha vmi tanácsadonő lennék vagy majd aki sajnálatol vele van, az meg nem.
2023. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

"elmondtam őszintén mit érzek"


Nem mindegy, mi volt az érzés.

2023. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarok olyan férfit, aki női magazinokat olvas meg a társadalomnak él.
2023. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
Nekem a ferfi az erő támasz es nem egy pátyolgatnivalo gyerek. Mivel az en vagyok sacc.
2023. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Hány nőnek van 2 gyerek mellett 3. a fèrj akit szintén el kell làtnia. Es belegebednek.

Isten mentsen a tagbaszakadt életképtelenektol

2023. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Az őszinteség elvét vallom és azt, hogyha valami bánt akkor beszélni kell róla és férfiként is szabad érezni/vagy beszélni róla, de a tapasztalaim eddig inkább negatívak. Visszaéltek vele, kibeszeltek, elítéltek. Szóval..
2023. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket írjátok már le konkrétan, hogy kinek mondtatok el mit (vagy hasonlót), és miben néztek le.
2023. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%

Ez egy nagyon jó kvázi "szűrő" amivel a nők ki tudják szórni a nem elég jóképű és gazdag pasikat. Ha megnyílsz akkor nyámnyila kisgyerek vagy, ha nem akkor meg érzéketlen tahó. Közben ha elég sok a pénzed akkor lehet érzéketlen tahó is, akkor is lesz nőd.

Ez csak simán egy csapda.

2023. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Megszólalt az incel.
2023. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!