Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék könnyebben...

Hogyan tudnék könnyebben megnyílni?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a helyzetem, mert elég "népszerű" vagyok, sok haverom van, mégtöbb ismerősöm, kedvel mindenki. Tipikusan az a srác vagyok aki mindenkit is ismer. Viszont ennyiben ki is merülnek az emberi kapcsolataim, nincsenek közeli barátaim, nincs akivel megoszthatnám az érzéseimet. Ezt pedig úgy érzem nagyrészt saját magamnak köszönhetem, mert nagyon nehezen tudok megnyílni mások felé. A felszínes beszélgetések, poénkodás megvan, még lelkizni is szoktunk egy csomó mindenkivel, de utóbbi mindig csak egyirányú, én sosem öntöm ki a lelkem senkinek. Félek talán vagy nem tudom, egyszerűen nem érzem "biztonságosnak" elmondani.

Hogyan tudnék nyitottabb lenni ebben? Van esetleg más is aki így van ezzel?



2022. nov. 21. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy ugyis visszaélnek vele
2022. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem is kell, senki se akar a másik lelkiszemetesládája lenni. Ha mégis, akkor magától alakul a beszélgetés abba az irányba. Menj el egy pszichológushoz, ha erre van igényed.
2022. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!