Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják az emberek...

Miért utálják az emberek nyáron a meleget?

Figyelt kérdés
Meg vagyok döbbenve, mennyi ember ujjong nyáron, amikor 20 fok sincs nappal, rengeteget esik. És szabályosan dühösek, ha vki meg meri említeni, hogy lehetne nyáron melegebb. Félreértés ne essék, nem a 40 fokra kell asszociálni, de miért lett „divat” már az évszakhoz képest jóval hűvösebbnek, borúsabbnak, csapadékosabbnak is örülni?

2023. aug. 9. 13:07
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

40-es: De, párnahuzatot is kellett már cserélnem, annyira telesírtam:-)

Megkérlek, hogy hanyagold a kérdést, én normális stílusban írtam neked, te viszont bunkó vagy, és továbbra sem érted.

2023. aug. 24. 18:34
 42/46 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogy örültem a 20 foknak?



Tudtam szellőztetni, tudtam aludni, tudtam sétálni, kirándulni (voltam is, részben esett, de elbírtam az esernyőt), tudtam sportolni szívizom-károsodás és egyéb egészségkárosodás nélkül, energikusabb, jobb kedvű voltam, nem növeltem a villanyszámlámat.


Szívem szerint ilyen éghajlatú helyre költöznék.


Miért baj, ha valaki nem olyan, mint te?

2023. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

37-es.


Engem nem zavar, hogy izzadok.


Engem a rosszullét, gyengeség zavar, az erőtlenség a bicajon, a 160-as pulzus lassú kocogásnál és hogy a klímaberendezésnek köszönhetem, hogy munkaképes maradok..


De az izzadás nem izgat. ;)


Jó, zuhanyzóm, tusfürdőm és dezodorom van, használom is őket, ahogy a mosógépet is.

2023. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

42-es: Miért támadsz? Nekem tök mindegy, ki milyen időjárást szeret, amíg nem másnak a pocskondiázásába meg kárörvendésbe megy át. Én nem röhögök most azokon, akik nem bírják/szeretik a meleget (kicsit amúgy szerintem is már túl meleg van, de ez lényegtelen), fordítva viszont, ha hűvös van nyáron, nagyon sok ember élvezkedik a nyárkedvelőkön.

A kislányomnak van amúgy a legszerencsésebb szervezete ilyen szempontból, abszolút nem fázós, de a meleget is remekül bírja, és esernyőt se használ. Hidd el, hogy nem utálom, mert más, mint én:-)

2023. aug. 24. 23:02
 45/46 anonim ***** válasza:

44


Kimásolnád a szövegemből, hol támadtalak?



Viszont ez mi szerinted:


"Meg vagyok döbbenve, mennyi ember ujjong nyáron, amikor 20 fok sincs nappal, rengeteget esik."



Nekem van két fiú és egy lány barátnőm, akik brutál jól bírják a hideget, de a meleget is.

Kb az összes többi ismerősöm szrrá akar fagyni folyamatosan.

Nekem meg melegem van.


De amúgy hogyan készüljek a Budapest Félmaratonra ebben az időben? Teremben fussak a padon 2 órát, vagy mi?

2023. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

„Miért baj, ha valaki nem olyan, mint te?”

Nekem ez olyan hepciáskodó. Világosan leírtam, hogy az agresszív stílussal van baj, nem azzal, hogy vmiről mást gondolunk, mást szeretünk xy emberekkel.

"Meg vagyok döbbenve, mennyi ember ujjong nyáron, amikor 20 fok sincs nappal, rengeteget esik." Ezt már nem másoltad hozzá, pedig fontosabb: „És szabályosan dühösek, ha vki meg meri említeni, hogy lehetne nyáron melegebb.”

Vázolom, miből indult ki a kérdés. Írja xy kommentelő cikkhez, amikor kimondottan őszies idő volt nyáron, hogy lehetne melegebb, elvégre nyár van. Ennyi, nem több. Kommentek kb.: Hülye pi..a, Húzz Afrikába, ecsetelése annak, hogy az emberek rosszul vannak a 40 fokban, ecsetelése annak, hogy bezzeg más dolgozik, nem szeret, de nem is ér rá strandolgatni. És minden időjárási hírnél ezt látom. 10-ből 8-9 alkalommal letépik a fejét annak, és betegnek minősítik, aki nyáron nem a hűvösnek örül. Belőlem nem vált ki indulatokat, ha vki azt mondja, örülne, ha fehér karácsony lenne idén, és nem 15-20 fok.

„De amúgy hogyan készüljek a Budapest Félmaratonra ebben az időben? Teremben fussak a padon 2 órát, vagy mi?”

Nem létszükséglet, de ha fontos számodra, akkor megoldod pl. esti, éjszakai futással. Versenynapon se szabhatod meg az időjárást, lehet, hogy neked fog kedvezni, lehet, hogy nem. Most még nyár van, nem meglepő, hogy meleg van. Amúgy volt már olyan, hogy szept. közepén még el tudtam menni tóhoz, de nem lepődök meg, amikor ez nem jön össze, és ősszel már nincs olyan idő.

2023. aug. 25. 09:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!