Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felveszitek a telefont, ha...

Felveszitek a telefont, ha ismeretlen szám hív?

Figyelt kérdés
Én soha nem szoktam felvenni. Ti felveszitek? Kis közvélemény kutatás:)

2023. aug. 12. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mindig felveszem, nem bírom ki, kíváncsi vagyok, hogy ki van a vonal végén. Jó, az ilyen külföldi számokat nem szoktam, mert tudom, hogy az kamu.
2023. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én csak akkor ha hívást várok, egyébként nem szoktam. kevesen ismerik a számomat, csak közeli ismerősöknek adom meg, illetve ha pl csomagot várok és kérik a számom hogy értesíthessenek
2023. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag ha várok valakit (pl. futárt). És természetesen csak 20/30/70-es számot.

Az ilyen 36 1 meg hasonló kezdetű számokat SOHA. Külföldieket dettó. Sem a biztosítási ügynökökre, jehovatanúira és fideszes agyamentekre nem vagyok kíváncsi, sem arra nincs szükségem hogy valami kamu számot felvegyek véletlenül amit aztán nem lehet letenni és egy milliót szed le a telefonomról.

2023. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!