Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a kényes, vagy ez...

Én vagyok a kényes, vagy ez baj hogy nem élvezem?

Figyelt kérdés

Szóval járok vezetni, jogsit csinálom már 1-2 hónapja(csak volt kimaradás mert az oktató meg én is nyaraltunk).


Na szóval a kérdésem annyi hogy normális hogy az egészet csak nyűgnek érzem? Leírom hogy néz ki egy vezetés.



Faluban élek és a város ahol vezetek kb. 1 órára van tömegközlekedéssel. Odaérek és sétálok kb. fél-1 kilómétert ahol vár az oktató. Na de előbb várnom kell mert a buszom sose időpontra ér be. Időpontot nem tud másképp adni mert bevan osztva előre. Szóval nagyon kellemes várni vagy az esőbe vagy a 30 fokban. Oké, odaért levezetek 1 órát utána kiszállok ugyan ott és sétálhatok vissza, aztán sose úgy végzek nyilván hogy a busz jöjjön egyből. Szóval várok a buszra a retkes buszvégen ahol elég fura emberek szoktak olyannal megtalálni hogy nincs-e pénzem, tüzem, beszélek-e magyarul stb... Aztán 1 óra hazabuszozok és elment a napom. Ezt mind 1 óra vezetésért.

Arról nem is beszélek hogy sehol egy ingyenes wc mondjuk... Vagy esetleg a buszvégen a dagadt nő aki nézi a menetrendet szinte szinte sértésnek veszi hogy megmertem kérdezni mikor megy a busz és hasonlók.

Nem is folytatom, ti mit gondoltok?


2023. aug. 14. 02:39
A kérdező szavazást indított:
Én se élvezném.
Te vagy a kényes.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de pontosan azért csinálod ezt, hogy később ne kelljen buszra várnod.
2023. aug. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

hát... semmi sincs "ingyen" ha az anyagiakat nem nézzük akkor se.


Ha nem kell a jogsi, ne csináld, buszozz így mindenhová életed végéig 🤷‍♀️ ez nem kötelező, nyilván szar, de ez van

2023. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem élvezed, oké. De ha nincs más lehetőseged a jogsira akkor ez van, ne rinyálj hanem csináld meg aztán remélhetőleg életed végéig nem kell többet buszoznod.
2023. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod az oktatóval megbeszélni, hogy dupla órákat vennél? 2x50 perc egyben. Így talán nagyobb hasznát látnád.

Azt is megpróbálhatnád megbeszélni, hogy nem-e találkozhatnátok a buszpályaudvarnál, akkor a km-es sétát megspórolnád.

2023. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nyug volt, azt hittem sose lesz vege, majusba kezdtem el, decemberre lett meg a jogsim, mert nem nagyon volt kedvem menni vezetni, de gondoltam 1x kell megcsinalni, utanna sose lesz vele gondom

Bar ez 2010-be volt

2023. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Igazából sok értelme nincs a kérdésnek, max annyi, hogy kiadtad magadból. Ez van, az életben áldozatot kell hozni a dolgokért. Meg lesz a jogsid és majd nem kell buszozgatni.
2023. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen kenyes vagy, nem mindig fog minden ugy tortenni ahogy te akarod, en eveken keresztul ugy jartam haza, hogy egyik busszal kb 1 perc volt hogy elérjem a masikat, persze mindig elment, ezert csinaltam meg a jogsit es megerte, mert a mai napig varhatnek a buszra 1 perc miatt 1 orat
2023. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Eddig is tömegközlekedtél nem? Suliba is ugyanígy jársz. Gondold azt, hogy ez csak 30 alkalom, aminek egy részén már túl vagy, Ha nem csinálnád, akkor 40 évig heti 5 nap, évente 48 héten át kell majd ezt csinálnod.

De ahogy írták, ez csak rinyálás volt, nem igazi kérdés

2023. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért (is) utáltam faluban lakni. Teljesen érthető. De gondolj arra, hogy ha lesz jogsid, jobb lesz. Mondjuk én suli időben csináltam, annyival jobb volt, hogy nem csak emiatt utaztam be.
2023. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp megérne egy kérdést az oktatód felé, hogy esetleg segítene-e annyiban, hogy a buszpályán/váróban, vagy épp, ahhoz közel várna rád. Illetve, ha mindkettőtöknek megoldható úgy, érdemes lenne többet vezetned egy alkalommal, mert így lassan/lassabban is haladtok, illetve egy rakat óra elmegy a napodból az ingázás miatt, vezetni viszont csak egyet tudsz.
2023. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!