Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Előre leszegezem, hogy nem rólam van szó. Egyik ismerősöm, 18 éves férfi.

Tehát röviden leírom:

A szobájában nem tart rendet csak ritkán, a használt ruháit egy székre teszi, porosak a polcok a szekrényen, a polcokon csomó szemetet tárol pl alkatrészek valamihez, parfüm, régi telefonok, amiből evett tányérból azt csak más-vagy harmadnap mosogatja el. Nem fürdik minden nap csak minden másnap.



2023. aug. 14. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

18é évesen még NEM férfi. Hanem fiú(cska).

Amúgy meg az ő korosztálya 99%-a pont ilyen.

2023. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%

Nem baj ha nem fürdik mindennap ha nem izzad le vagy koszolja össze magát.


18 éves szóval lehet még megvan benne az a gyerekes rendetlenség , de azért lassacskán megprobalhatod jobb életmódra terelni.



A mosogatast végezze el azonnal mikor végzet az evessel

2023. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki más, ő egy kicsit rendetlenebb, illetve valószínűleg nincs komolyabb motivációja hogy rendet/tisztaságot tartson.


Én is ismerek ilyet, nála az a motiváció hogy ha jön valaki hozzá (leginkább a barátnője esetén), akkor elpakol, kitakarít (mondjuk ez túlzás, de próbálkozik).


Én se mindig tartok full rendet, szorgalmi időszakban amikor sok a tanulnivaló és a munka is lefáraszt, van hogy nálam is ősrobbanás utáni állapotok vannak, aztán ahogy időm/energiám engedi pakolok és takarítok.


Én, és lehet mások is akik ilyenek, lehet hogy nem azért ilyenek mert igénytelenek, hanem csak rosszul osztják be az idejüket.


Vagy csak szimplán ez neki a normális, ezt szokta meg, azért ilyen.

2023. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Rendetlen, igénytelen, nem akarok vele közelebbi ismeretségbe kerülni. Ezek közül leginkább a napi fürdés hiánya zavar, képmutató lennék, ha egy kis por, vagy az el nem pakolt ruhák miatt elítélném, ez nálam is előfordul, de a személyes higiéniára érzékeny vagyok.
2023. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Semmit.
2023. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Motivációja ezek iránt úgymond nincs, én segítettem neki rendet rakni múltkor. Szülei nem nagyon foglalkoznak vele, mert nem is nagyon engedi be őket, meg külön “házban” lakik, egy nyári konyha lett megcsinálva neki rendesen szobával, konyhával, fűrdőszobával. Szerencsére még nem éreztem rajta izzadtság szagot, mivel fújja magára a parfümöt naponta 2-3x akkor is ha otthon van.
2023. aug. 14. 09:51
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Trehány gyerek. Még nem férfi, éppen csak nagykorú.
2023. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Szóval random tini.
2023. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Igénytelen. Nem, nem ilyen mindenki az ő korosztályából. Semmi köze a korhoz. Van ilyen fiatalban, gyerekben és felnőttben is.

Elég gáz, aki szerint ez normális. Nekem nem igazán volt/van olyan ismerősöm, aki ne fürdött volna. És az is ritka, aki napokig hagyja rohadni a koszos edényeket a szobájában. Ez gusztustalan.

2023. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
A minden másnap fürdik az nem az igénytelen kategória. A többi igen.
2023. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!