Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon sok pénzetek lenne...

Ha nagyon sok pénzetek lenne kinek adományoznátok belőle, milyen jótékony célra használnátok fel?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Hátrányos helyzetű gyerekek oktatásra pl :)
2023. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mi a nagyon sok. Látok csomó kezdeményezést például hatvanban régi mozdonyokat újítanak magánemberek kiállítási célra. Vagy tetszik a közlekedési múzeum felújítási hulláma is a régi buszokkal. Kemencén kisvasutat újítottak. Ezekre adnék pénzt, hogy emberek akik szeretik ezt csinálni megvalósíthassák az álmaikat.
2023. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyenre! Az összeset magamra költeném!
2023. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma már senkinek sem adományoznék. Látom, mi megy egy-egy ilyen alkalommal/helyen, így értelme 0.
2023. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nagy álmom egy jack russell mentés, ahol azokkal a kutyákkal, akiknek "igénye van rá" foglalkoznának is (pl agility vagy szimpla futtatás biciklivel vagy coursing, egy elkerített, biztonságos mezőn).


Illetve eléggé réteg dolog, de az agility válogatott csapatot segíteném, pl leszervezném és fizetném az utazás és szállás költségeket, a junioroknak meg edzőtábort szerveznék.

2023. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Állatmenhelyeknek adnék belőle.
2023. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Elsősorban azoknak adományoznék, akik eddig engem támogattak valaha is az életben. És a mérték is ugyanolyan lenne, - nulla!

A valóság az, hogy amikor padlón voltam, egyetlen alapítvány volt, amelyiktől jelképes anyagi segítséget kaptam a válságos időkben. Ennek az alapítványnak annak ellenére sem felejtem el a jó cselekedetét, hogy nem eget verő összeggel segítettek rajtam és éppen ezért évek óta ennek az alapítványnak adományozom az adóm egy százalékát, - nem felejtem el soha nekik, hogy segítettek rajtam.

2023. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
56%
Állatmentő szervezeteket támogatnék és az elérhetőbb fogamzásgátlást/felvilágosítást olyan környékeken, ahol ez nehézségbe ütközik.
2023. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ami gyerekek nevelésével/gyógyításával foglalkozik, állatmenhely.
2023. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Állatmenhelyeknek adnék
2023. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!