Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon sok pénzetek lenne...

Ha nagyon sok pénzetek lenne kinek adományoznátok belőle, milyen jótékony célra használnátok fel?

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyitnék egy alapítványt, leginkább élelmezéssel, létfenntartással kapcsolatos dolgokkal foglalkoznék.
2023. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sok 20-30 eves fiatal van, akinek szuksege lenne pl 1 ev nyugalomra, gondolkozàsra,önfejlesztésre, talpraàllàsra. Pl olyanra gondolok akinek nincs megtakarítàsa, és kicsi stresszmentes nyugalomra lenne szüksége, h nyugodtan atgondolja kitalàlja mit kezdjen magàval.


Szóval ha lenne adomànyozandó összegem, ilyen fiatalokat keresnék random helyeken, és pl 1-2 m-t szànnék rà pl 1 év albi fizetés, vagy valami képzés fizetés

2023. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi az a nagyon sok és milyen formában állna rendelkezésre életem végéig?
2023. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Alapítványnak szervezetnek tuti nem adnék a pénz nagy részét eltüntetik úgyhogy max saját alapítvány illetve ismeretségi körben saját magam segítenek
2023. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sem adnék alapítványnak, hanem konkrét eseteket segítenék. Pl ha egy családnak leégett a háza, vagy beteg gyerek műtétjére gyűjtenek, stb.
2023. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha tudnád egy jelentős részét mennyire félrerakják.

Neveket nem mondok, de tévékbe szoktak jönni negyedévente, ünnepnapokon, katasztrófáknál kuncsorogni. Szóval mivel láttam hogy működik, jobb egy saját, tisztességes alapítvány, vagy magad mész oda segíteni. Még azt is megcsinálhatod, hogy beállsz hozzájuk önkéntesnek. Az megint más!

2023. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!