Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is hívogatnak napok óta...

Mást is hívogatnak napok óta erről a számról?

Figyelt kérdés

36 1 374 3839


Egyszer felvettem, vártam, az ég világon senki nem szólt bele, de azóta is hívogatnak.



2023. szept. 27. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ez a szám nem, de sok ilyen szám van. Egyszer megtalálják az embert, majd napokig hívják. Tiltsd le.
2023. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állami megbízásból valami felmérés. Nem csaló szám, de tiltsd le nyugodtan, ha nem érdekel.


[link]

2023. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló szám hívott korábban, nem visszahívható.
2023. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feketelistára tettem és ettől függetlenül kapok értesítést hogy azóta is próbálkozik.
2023. szept. 27. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Majd elfárad!... Előbb-utóbb csak észre veszi a hívogató, hogy nem veszik észre!

NEM csodával határos módon engem nem hívogatnak ismeretlenek! :D

Következetesen nem mozdulok rá ismeretlen számra - akkor sem, ha kijelzi a telefon a számot! :D

2023. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Engem is hívtak a múlt héten is, tegnap is és ma is. Tegnap beszéltem velük, valami pályázatból szervezett tanfolyamon részt vevőktól szeretnének kérdezősködni. Tegnap mondtam az ügyintéző hölgynek, hogy ma hívjon vissza, de ma nem vettem fel nekik.
2023. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!