Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen telefonszám ez? Telemar...

Milyen telefonszám ez? Telemarketing? Emeltdíjas csalás? Mást is hívogatnak erről a számról vagy hasonlókról?

Figyelt kérdés
+36307454410 Naponta hív egyszer, 20-30 mp csengetés után bontja a hívást. Ismeretlen számokat nem szoktam visszahívni, most 3-4 csengés után sikerült felvennem. Beleszóltam, hogy tessék, de a vonal túloldalán elkezdett csörögni, mintha én kezdeményeznék hívást. Inkább bontottam gyorsan a vonalat, nehogy valami emeltdíjas xart hívassanak velem ezáltal.

2023. febr. 22. 10:34
 1/5 anonim válasza:
2023. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát OTP telemarketing, köszi!

Akkor ez is az lehet, nagyon hasonló szám: 06307454239.

2023. febr. 22. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítőek. Ráadásul amikor megkérdeztem, hogy honnan jutottak hozzá a telefonszámomhoz, illetve az e-mailt cimemhez, mert ott is zaklattak, akkor fogalmuk sem volt, biztos valahol megadtam az engedélyt címszóval. Emailt írtam nekik, hogy azonnal felejtse el el a marketing leveleikkel, meg amúgyis.
2023. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért hívtak, mert mínusz 600 forint a számlaegyenlegem, kérdezte a kislány mikor óhajtom rendezni? Tájékoztatott, hogy ha fordulónapon mínuszos a számlám, akkor megterhelik újabb 800 valamennyi forinttal. Mondom de jó, akkor mínusz 1500 lesz, ha ezt megcsinálják 500 ezer mínuszos ügyfelükkel minden hónapban, akkor meg is van, hogy honnan származik az OTP nyeresége! Sarcolják azokat a csórókat, akik nem figyelik, hogy nehogy mínuszba menjen a számlájuk.
2023. máj. 24. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, tipikusan ezt csinálják. Sok éve volt náluk hitelem. Semmi másért nem kellett a számlát fenntartani, csak emiatt. Mivel jövedelem nem érkezett rá, így kemény havidíjakat vonogattak le, nem is ez a gond, hanem sosem egyforma összeget. Ezért készülj fel na, hogy le tudja vonni a hitelt pontosan. Már minden hónapban 5-10 ezerrel többet hagytam a számlán, hogy elég legyen, de így is mindig úgy jött ki, hogy a hitelt nem tudta levonni ilyen 45 forintok miatt stb. Mindig figyeltem, még aznap rátettem a hiányzó részt, de akkor már nem vonta csak pár nappal később, így rá tudott terhelni közel 2000 forintot mindig erre is. Természetesen nem hagytam ennyiben és a végén komoly levelezés útján, ami hosszadalmas, fárasztó és idegesítő volt, de rengeteg pénzt visszakaptam, amikkel az évek folyamán lehúztak. Ez is bizonyította, hogy bizony nem jogszerűen járnak el minden esetben, csak szerintem 1000ből max.1 ember veszi a fáradtságot arra, hogy ezt végigjárja. Undorító, szemét egy társaság véleményem szerint, anno mikor kifizettem mindent, megmondtam H a nevem is felejtsék el. Ehhez képest êvek óta számlám sincs ott, semmi közöm hozzájuk, mégis van, hogy kapok egy mailt, vagy egy hívást marketing céllal. Ha egyszer lesz időm, a következő az lesz, hogy nekik megyek a marketing megkeresések miatt, ugyanis külön nyilatkozatot tettem, mikor eljöttem, hogy nem kezelhetik az adataimat tovább.
2023. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!