Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még aki azért költözön...

Van még aki azért költözön külön egyedül mert tudja hogy úgysem lesz soha kapcsolatban?

Figyelt kérdés
21 éves korom végén elköltöztem, úgy sem fog megtörténni az hogy lesz valakim aztán összeköltözöm vele. Amúgy sem felelek meg a mai férfi idálnak és mindenki le'rja az ember személyiségét ha a külső nem megfelelő. Inkább élek csóróságban egyedül mintsem 40 évesen is anyám mellett legyek a másik szobába.
2023. okt. 9. 21:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

9. Mindkettő feltevés téves...

Egyedül sem nehéz megélni csak tanulni kell és egy jó szakmát szerezni. Na meg egyedül egy fizetésből 1 embert (magadat) tartasz el. Ha lenne párod akkor 2 fizetés, de 2 ember, ha gyerek is lesz akkor már 3-4 ember, szóval egyáltalán nem könnyebb.

A szüleidre meg biztos nem maradsz, hiszen ők az idősebbek és nekik lesz rád szükségük nem fordítva. Na meg ők is fognak hamarabb meghalni.

2023. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Most hagytam ott a gyógymasszőr képzést, nem fogok pelenkát cserélgetni vizsgán meg hasonlók, mert nekünk is kell..
2023. okt. 9. 22:19
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Remek akkor ideje egy normális szakmát tanulnod!
2023. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Megtanulok programozni vagy nem tudom, nem vagyok elhivatott de az is valami..
2023. okt. 9. 22:24
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Jelen esetben sem arra vár x meg y a gyerekszobájában hogy legyen valakije. Hanem ezért nem húz el otthonról mert nincs miből meg nem akar egyedül lenni.De am ilyen meg sem fordult a fejemben hogy ugysem lesz senkim.Pedig 20 évesen bizony még szűz voltam.
2023. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd, akkor minek vársz külső megerősítést? Aki tudja, hogy mit akar nem kérdez, csak csinálja!
2023. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Már sikerült hátrahagynom mindent. Elég messze kerültem a régi helyemtől, minimalizáltam annak a veszélyét hogy valaki közel kerül hozzám. Marginális "kapcsolat" a közvetlen munkatársakkal és az idős szomszédaimmal(igyekeztem így választani lakást) Sikerült elérnem hogy senki ne másszon az aurámba. 120 kilométerrel odébb, pedig mindenki azt gondol amit akar. Még anyám temetése lesz majd hátra valamikor, amit kifejezetten nagy feladatnak tartok az életben. Összecsődíteni a rokonságot, régi ismerősöket akikhez semmilyen érzelmi szálak nem fűznek. Szanaszét aprózódik a társadalom, hát én ennek vagyok a csúcsterméke.
2023. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
Igy is ugyis kulon laknek. Van, h van csaj, van h nincs. Van amelyikekkel egyutt laktam 1-2 eveket, van akikkel meg csak osszejartunk heti 2x, tok valtozo. Csoveskednem nem kell mert jol keresek, egyertelmu volt h lepek is le otthonrol ha mar dolgozok. Sajat elet kell
2023. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!