Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban férfiatlan lenne...

Valóban férfiatlan lenne szoláriumozni?

Figyelt kérdés
Nos én egészségtelenül fehér voltam mindig is, és nem tudok a napon barnulni még naptejjel sem csak megégni, rendesen fáj az erős napfény. Mérsékelt szoláriumozással pedig tudok valami egészséges színt összeszedni. Ez olyan mint amikor valakinek durván pattanásos a bőre és férfiként kozmetikussal kezelteti. Vagy az a férfias aki kopasz, kövér és fogatlan ráadásul koszos is? 23f
2023. okt. 10. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2023. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Azért a kopasz, kövér és fogatlan és a szolis között elég nagy az átmenet. Nem feltétlenül kell kozmetikushoz stb helyre járni azért, hogy ápolt legyen.

Barátnőimen is azt látom, hogy azok akik szoloba járnak legtöbbször nem veszik észre, hogy nem pont azt a szolíd barna színt érték el amit akartak.

A barnulás gondra(már ha lehet annak nevezni) próbáld ki a béta karotin tablettát, teljesen természetes és segíti a barnulást.

2023. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Így ősszel nehéz lesz kint lebarnulni.
2023. okt. 10. 20:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira fehér a bőröd, akkor a szoli sem fog segíteni igazán. Ha meg is fog egy kicsit, nagyon hamar elveszted a színed.
2023. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
A fehér bőrszín nem egészségtelen.
2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze a bőrszínnek az egészségességhez? Lehet, hogy inkább pszichológusra kéne költened. És ha hiszed, ha nem, olyan is van, akinek a fehér bőr tetszik. Pasin is.
2023. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sokszor megkérdezték életem során hogy nem e vagyok rosszul mert hogy milyen fehér vagyok.
2023. okt. 10. 20:26
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha én férfi lennék és ha én barnulni akarnék, pont nem érdekelne mások véleménye.
2023. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát fehér bőrrel ne szolizz...

Mert látszódni fog a fura szín...

2023. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi köze ennek a férfiassághoz.

Ilyen baromságot se hallottam még.


Amúgy nem egészséges, én is fehérbőrű vagyok, szerintem baromi buta dolog az, hogy csak a barna bőr lehet szexi.


Sportolj, étkezz egészségesen, hidratáld a bőröd!

Az, hogy milyen színű, mindegy.


Én a Napon sem szeretek sokáig lenni, nem egészséges, úgy tönkrevágta az emberiség az ózonréteget, hogy már 15 perc alatt leégsz.

2023. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!