Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha önkiszolgáló kasszára ráteszi valaki a kosarát, de ti még pakoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam először ilyen tulokkal. Egy pasas volt...

Épp hogy a visszajárót vettem el, már ott termett és kérdés nélkül kicserélte a kiürült kosaramat az övére. Legszívesebben pofán vertem volna a kosárral. Biztos azt várta, majd ettől gyorsan elhordom magam. Hát nem. Szépen komótosan elpakoltam. Más is kivárja a sorát. Hiába bújik be a seggembe, az automata sem lesz attól gyorsabb. Biztos nem ez a jellemző, mert most fordult elő velem először, hogy rám másztak az önkiszolgáló kasszánál. Nem háborognék, ha legalább megkérdezte volna, hogy szabad-e? Ugyan úgy sorra került volna akkor is utánam, ha kivárja távolabb, amíg lepakolok és távozok.


2023. nov. 7. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Csak ventillálni akartál. Egészségedre.
2023. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
NEm ártana az agressziódat kezeltetni, mielött egyszer bajba kerülsz miatta!
2023. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Önkiszolgálónál nem volt még ilyen, a bevásárlókocsit tolták rám néha. Ha hozzám is ér, akkor határozottan és elég erősen tolom vissza az illetőre, hogy kellemetlen legyen neki, közben kedvesen mondom neki, hogy elnézést, kicsit visszatolhatom?
2023. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért is vagyok agresszív? Végül is hozzá sem szóltam. Már bocsánat, ő pakolt rám, kérdezés nélkül.

Arra vagyok kíváncsi, ez mennyire lehet gyakori? Ha viszont az, akkor más mit gondol erről. Mert nem rémlik, hogy láttam volna már ilyet, pedig mindig önkiszolgáló kasszához megyek, ahol csak lehet.

2023. nov. 7. 07:38
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem gyakori. Megnyugodtál?
2023. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, az gyakori, hogy a seggembe tolja a "vak" kosarat, mikor állok a pénztárnál és még előttem fizetnek, mert nem fogja fel, hogy ettől nem fog gyorsabban haladni. Olyankor visszalököm és hátranézek, ez elég szokott lenni, hogy észrevegye magát.
2023. nov. 7. 07:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem volt ilyen, szerintem nem gyakori. Olyan viszont már volt, hogy még pakolok és ott áll a nyomomban türelmetlenül.

A legjobban azt rühellem, mikor pl. gyógyszertárban vásárolok és az utánam következő már szinte mellém áll és nézi, hallgatja miket veszek és miket beszélgetek a gyógyszertárossal. És ha épp végbélmosót vásárolok és a használatáról konzultálok, arról neki muszáj tudnia?

Ugyanígy utálom hivatali ügyintézésnél is, ha valaki odaáll, mi köze, hogy épp milliós hitelt fogok felvenni vagy akármi. Bár ott mostanában már nem nagyon van ilyen odaálló személy, mivel sorszám szerint megy.

Összességében én minden helyzetben utálom az ilyet, mert attól úgysem jut senki előrébb, de legalább mindenki feszült lesz.

2023. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen, az átlag magyar a bunkóságáról és nagy pofájáról ismert, nem az eszéről, ez látszik is az ország állapotán.

Imádom, mikor postán vagy boltban 30 cm-re mögé áll, mintha ettől hamarabb sorra kerülne a prolija.

2023. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem, még nem volt ilyen, igaz, legtöbbször kocsit használok, azzal meg szépen levédem a kasszarészt. Amúgy a mérleg bevisíthat ilyenért. Amikor a szüleimmel közösen vásárolok, de külön fizetünk csak egy kasszánál, volt már, hogy apám sietett volna utánam, aztán jelzett a gép, hogy valami nem stimmel.
2023. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bunkó volt, nem jártam még így, a neten mindenki kemény, de valamit oda lehet szólni.
2023. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!