Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egy fiúval mindig...

Amikor egy fiúval mindig egymásra nézünk, amikor összefutunk, de ezen kívül nem történik semmi, akkor az egész jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Az egymásra nézés alatt azt érzem, hogy talán az átlagos nézéshez képest kicsit hosszabb ideig. Előfordult, hogy rövid időn belül kétszer is egymásba futottunk és másodjára is nézett. Mit akarhat? Csinálnom kellene valamit?

nov. 16. 21:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyébként honnan derült ki, hogy vele inkább mégse?
febr. 14. 15:35
 12/19 anonim ***** válasza:

Úgy hogy egyaltalan nem erdeklodott irantam, mindig en kerestem

Csak beleuntam es úgy voltam vele hogy igy semmi ertelme

febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igazad volt. Olyan szekér után nem kell futni, ami nem vesz fel.
febr. 14. 19:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit rosszul erzem magam attol hogy massal lesz boldog es nem velem
febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem is van ilyen esetem sajnos egy másik fiúval, a mai napig bánt egy kicsit. Viszont! Megfigyeltem, hogy amikor feltűnik valaki más a láthatáron (mint mondjuk a kérdésben említett alany) olyankor halványulnak iránta az érzelmeim.
febr. 14. 21:16
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 évente van ilyen hogy valaki ennyire megfog

Persze mindig megfogadom hogy aki tetszeni fog azt jo messzire elkerulom meg nem foglalkozok vele, ugyis en b**szok rá a végén, de elég nehezen megy

febr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Próbálj ne rágörcsölni. A legnehezebb tanács, de a legjobb is, hogy ne legyenek elvárasaid, csak legyél nyitott! Nekem is mindig az a bajom, hogy előre beleélem magam mindenbe, aztán semmi sem úgy alakul, ahogy azt terveztem és tulajdonképpen saját magamnak okozok csalódást.
febr. 15. 11:21
 18/19 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy enis igy vagyok vele. Meg ha vannak olyan dolgai amit nagyon nem tudok elfogadni az mar gáz
febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ezeket a tulajdonságait próbáld felnagyítani, ez is segíti az elengedést.
febr. 15. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!