Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az indokolatlan furcsa...

Mi ez az indokolatlan furcsa viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy házban élek a pasival és az új nojevel(a csaj kB epo h 20 a pasi 37)

Konkrétan az a ki ha én nem típus, gyuros majom!

Eddig is hülyét kaptam tőle de most pláne.

Mentem le a.parkolohoz jött a Csajaval, látom valamit magyaráz neki rólam amit eddig soha !!!!Sajnos nem értettem mit mondott de a pasi 3x vissza fordult és nézett és vigyorgott .

(Mentem be városba és csinos voltam nagyon !!!

Most ez mire volt jó? Kellemetlenül éreztem magam ,mivel még egy helló se volt ,hogy azt mondjam bunko lehettem vele ....n33


nov. 19. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, tök lényegtelen lehetett.
nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ha egyedül volt ,rá se mer nézni az emberre ,most. Hogy ott.van mellette a csaj jatsza az eszét...mellesleg kíváncsi lennék mit mondott mert sajnos nem hallottam de okot se adtam
nov. 19. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:

A srác valszeg tette az agyát a fiatal pics@nak, de ezt ne vedd magadra.

Milyen volt a ruhaszetted akkor? :)

nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nude szurmes bunda ,nud szűk bornadrag és csizma
nov. 19. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon nagyon csinos lehettél ebben, nekem nagyon bejönne ez a szett. Hosszú hajad van? :)
nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szokásos női cicaharcot szeretné elindítani indokulatlanul: ne vedd fel a kesztyűt.
nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!