Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy tök jó pasi miért jár...

Egy tök jó pasi miért jár ilyen nevetséges "motorral" ?

Figyelt kérdés

Ez egy elképesztően jó pasi, és nem is akartam elhinni hogy ilyen nyomorék rokkantkocsi szerű sz*rsággal jár.


Nem is tudom ezt hova tenni.


[link]



nov. 19. 15:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert téged kellene vinnie rajta vagy mi? Azt csinál amit akar, neked ebbe nincs beleszólásod.
nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

# 11


nem kéne engem vinnie. De az ő külsejéhez egy normális autó illik, nem ez a rokkantkocsi.

nov. 19. 15:46
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
#12: Olyan nincs, hogy az ő külsejéhez ez illik, meg az. Semmiben nem befolyásolja az ő külsejét az, hogy mivel jár, max az olyan különcök szemében, mint neked. Lehet szeret is vele járni és ha van önbecsülése, az első alkalommal kiadja az utadat, amikor ezt megemlíted neki. Én legalábbis biztosan ezt tenném.
nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
86%
Kis helyre is befér, de stabilabb mint a robogó vagy motor (mert ugye 3 kereke van, lehet motorozni nem is tud rendesen 2 kerékkel 🤷🏼‍♀️). De mégsem kell tekerni, mint egy biciklit. Rondának ronda, de ha neki megfelel használja.
nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%

Nekem ilyenem van:


[link]


És így nézek ki:


[link]


Érdekel?

nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
72%
Gondolom,mert olcsó tankolni. Stabilabb, mint egy rendes motor, plusz van csomagtartója. Ráadásul erre lehet, hogy nem is kell jogsi, talán csak kresz vizsga.
nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez elég jó technika a csávó részéről.

Ha jó pasi vagy, esetleg még tehetős is, akkor valahogy ki kell szűrni azokat, akik pusztán a státusz meg a megjelenés miatt akarnak veled lenni.

Akinek meg étnyleg tetszel, azt abszolút nem fogja zavarni, ha "nem oda illő" az egyik vagyontárgyad:D Látható, hogy a kérdező is hogy kiakadt:D Neki is nyilván nem a pasi kell, hanem a státusza.


Szóval emberünk nem csak jól néz ki, de okos is, kiszűri a libákat. Respect!

nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Az autó nem a kulsohoz illik. Mi köze hozza?
nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 BohócKolbász válasza:
A férfiak nem csak azt nézik hogy mennyire menő egy motor/kocsi/bármi. Ha szükségük van egy járműre akkor figyelembe veszik a használhatóságot, a praktikumot is. Ennek a járműnek az elsődleges előnye hogy stabil, nagy a "csomagtere" (a kétkerekű társaihoz képest), ÉS teteje van. Nyilván egy Harley-n menő lenne. De neki éppen ez kell mert pl. A-ból B-be vinni valamit ez a legpraktikusabb. Ki tudja, kehet van neki egy menőbb gépe is. Kérdezd meg tőle viccesen. :)
nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen tök jó pasi miért járna olyan nevetséges csajjal amilyen te ?
nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!