Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nevetséges kinézetű/el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nevetséges kinézetű/előnytelen külsejű pasikat meg szoktatok bámulni pont azért mert mennyire béna?

Figyelt kérdés

Elég sok lány szokott stírölni tömegközlekedési eszközön vagy az utcán pedig qrvára nem vagyok vonzó pasi (alacsony, sovány, infantilis arcú). Lehetséges, hogy sok fiatal lány azért bámul meg engem, mert ritka az olyan, amikor ilyen nevetséges, előnytelen külsejű fiút láthat? Nagyjából úgy nézek ki, mint Tanner Fox csak minimálisan férfiasabb (borosta, sötétebb haj):

[link]



2018. ápr. 27. 19:51
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
25%
meg szokták persze! de amikor meg rájuk nézzek egyből mondják mi a f--szt nézzel? ..... sajnos péniszt nővesztettek a "nők"
2018. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg szoktam
2018. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem szoktam megnézni őket. Elég bajuk van. Direkt rájuk sem nézek, hogy ne érezzék kényelmetlenül magukat.
2018. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baj nincs ennek a srácnak a külsejével, egyáltalán nem -negatív értelemben vett- "megbámulni való".

Egyébként sem szoktam bámulni senkit, a saját dolgommal foglalkozom.

2018. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne jó kedvük?
2018. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem néz ki rosszul a linkelt srác. Párom is sovány és kisfiús arcú, mégis vonzónak találom (ahogy már találták előttem is páran, nem én vagyok az első barátnője).


Lehet, hogy tetszel azoknak, akik megnéznek. Vagy csak beképzeled, hogy téged néznek. (Én volt már, hogy véletlen ránéztem valakire buszon/villamoson, aztán utána még percekig engem nézett, én meg imádkozhattam, hogy ne jöjjön oda, mert nem direkt néztem.)

2018. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább azért sajnálom az ilyet, mert ordít róla, hogy mennyire éretlen, tinédzser agya van. Normális ember értelmes dolgokra gondol, nem ilyen faxságokra. Nem a külsőd miatt vagy béna ember, hanem mert nem tudod értelmes dologra fordítani az időd! Megszülettél ide a Tejútrendszerbe, a Földre, emberi testbe, elméletileg működőképes aggyal, épen, egészségesen, egy békés országba... Van x éved élni, megismerni a világot, és te komolyan azzal akarod tölteni az időd, hogy centivel méricskéled magad, és keseregsz?!
2018. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Jól van, pontozzatok le.


155 centi vagyok, beszálltam a liftbe, volt ott egy pasi, aki egy fél fejjel alacsonyabb volt nálam. Ezek szerint meg kellett volna bámulnom, hogy miért olyan kicsi, akkor legközelebb ezt teszem.

2018. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy tetszel azoknak, akik megnéznek."


Csak az a gond, hogy olyan csajok is megnéznek néha, akikkel a minimális vonzalomnak csak a leghalványabb gondolata is már-már abnormális kategória lenne. Szóval valószínű, hogy inkább a 2-eshez hasonló lányokról van itt szó, akik próbálnak engem kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy lássam őket ahogy szórakoznak velem és a többi csaj figyelmét is rám irányítják. Akkor inkább nézzenek levegőnek, az is ezerszer jobb, ha nem tudnak a létezésemről, minthogy még csak azért is párszor megforgassák a tőrt a szívemben.

2018. ápr. 27. 22:13
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, hogy mi a baj a linkelt sráccal. ha 15 évvel fiatalabb lennék, akkor simán bejött volna, tök normálisnak néz ki.
2018. ápr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!