Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy tök jó pasi miért jár...

Egy tök jó pasi miért jár ilyen nevetséges "motorral" ?

Figyelt kérdés

Ez egy elképesztően jó pasi, és nem is akartam elhinni hogy ilyen nyomorék rokkantkocsi szerű sz*rsággal jár.


Nem is tudom ezt hova tenni.


[link]



nov. 19. 15:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%
Sztm is gáz ez a jármű, de neki tetszik és? Nem kell vele összejönni.
nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
menő a járgány én is akarok ilyet tök praktikus!
nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az olyan pasik, akik elég magabiztosak ahhoz hogy bármilyen talicskával megjelenjenek, és még olcsó ruhákból is elegánsan tudnak öltözködni. Tetszik hogy nem központi téma náluk a menőség. A lényeg hogy a személyisége vonzó-e vagy a motorhoz hasonlóan nyomi, mert akkor aztán lehet akármennyire jó külseje...
nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Jaj, kicsi lány kiábrándultál belőle mert nem 30 milliós AMG Mercivel jár, hanem ilyennel? Jaj, te szegény. :D
nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

23.

Akkor írj nekem én bkv-val járok.

nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem menő ez a "rokkant" kocsi 😁 Maradt még fül az embereknek panaszára?...
nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mert csóró.
nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Biztos postás 😆
nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Normális környékeken, ahol kiművelt emberek élnek nyugalomban, nem az a menő, hogy ki tud nagyobb zajt csapni az utcában. Buta, primitív közegben vannak ilyenfajta vágyak.
nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!