Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csekkek befizetése után...

Csekkek befizetése után mennyi marad kizárólagosan magatokra?

Figyelt kérdés
dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
kb 350 ezer
dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
30000.
dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
A "csekk" (évek óta nem láttam sárga csekket, online rendezek mindent) a legkevesebb, a fizetésem igen kis része. A hitel, autó stb nagyságrendekkel több. Emiatt viszont teljesen változó 0 - 400k között ingadozik, mikor hogy
dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem sok.
dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
67%

Olyan 300 körül, de nem csekket fizetek (kivéve a telefon számla), hanem a lakástulajdonosnak fizetem amit kell.


Sajnos sokat elverek, de még csak nem is okosan.

dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Kitana. ***** válasza:
35%
300-320K körül.
dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, de egyébként amikor minden számla befizetve plusz a kaját leszámolom(Hetente nagyjából ugyanannyiért vásárolok) ( felesbe megy minden a párommal)fennmarad 150ezrem. Nem szállok el általában, tudom hol a határ 80-100ezret félrerakok 50-70ezret költök magamra( ruha, smink,arcápolási termékek stb)
dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Kaja és albérlet a rezsivel (ami párommal felesbe megy), az autóm fenntartási költsége kifizetése után marad kb 250 ezer forintom, ezt persze mind nem tudom félrerakni mert mindig kell valamire költenem, plusz az alap dolgokon felül szoktam magamnak venni ezt azt.
dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
Férjemmel együtt 650 ezer a nettó bevételünk. Hitelek, csekkek, tankolás után marad 250-300 ezrünk enni, háztartási cikkekre, ruha stb. plusz szórakozni és spórolni, ha elromlik valami, vagy a nyaralásra. De általában nem sokat tudunk ebből félretenni, már van egy gyerekünk is, másodikban bizonytalanok vagyunk ekkora bevétellel. :(
dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
19%
1,7 millió kb.
dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!