Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csekkek befizetése után...

Csekkek befizetése után mennyi marad kizárólagosan magatokra?

Figyelt kérdés
dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%
Megkérném a szegényeket, hogy csak azért ne pontozzanak le, mert én nem vagyok szegény! Köszönöm!
dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Lakhatás, kaja, rezsi után marad kb 250. Ebből félreteszek 150 et lakásra és a maradék 100 ami szabadon költhető.
dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme annak, hogy mindenkit lepontoznak, még azokat is akik helyes válaszokat írnak?
dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

#23

Ezt irigységnek, rosszindulatúságnak nevezik.

Én csak egy számmal válaszoltam, de ketten (51%, 66%) leszavaztak.


Tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás.

dec. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

20, gyógyszerek vagy valamilyen rendszeres kezelés, autósoknak az üzemanyag, esetleg rendszeres adakozás eszébe sem jut az embernek a "csekkbefizetés" címszó alatt, mégis rendszeres kiadásról van szó.

Dee szerintem egy streaming előfizetés sem épp az első asszociáció rá.


De akkor legyen simán a konstans kiadások.

Rezsi 30-40, legyen most 35

Internet 4,5, Netflix 2.5, telószámla 1.5

lakástakarék 40, egyéb rendszers havi megtakarítás 30 (bár ezek ugye valójában kamatostul visszajönnek, de hónapra lebontva kiadásnak minősül)

terápia 60

adakozás 15

Kiadott bérlemény utáni adó 17


Szóval úgy durván 210 az állandó kiadás.


Szóval marad 570.


Deee valójában közös kasszán vagyunk az asszonnyal, a fentiekre közösen adjuk össze, neki még van kb 30 saját kiadása, a maradék ugye szintén megmaradó dolog amivel számolni lehet.

Szóval összességében a hztartásunknak kb 850 körül marad, és akkor abból jöhet a kaja (ami amúgy stabilan 150 körül van) meg a többi (szórakozás, megtakarítás, alkalmi vásárlás)

dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

#25

A bezinköltség, gyógyszerek, kezelések.stb.. nem tartoznak bele a csekkbefizetés kategóriájába. 🤣


Te itt már túl bonyolítasz mindent.


A lakástakarék se tartozik bele.

dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

26

Nézd, 20asban az volt a baj, hogy magamtól nem tudtam, hogy " minden olyan, amit havi szinten be kell fizetned és nem kaja!"

A fentieket havi szinten be kell fizetnem, és nem kaja.

De pont ezért kérdeztem rá a 19esben, hogy akkor most pl az előfizetések, törlesztések beleszámítanak-e, vagy sem. 20as szerint az internet előfizetés és a havi törlesztés beleszámít. A rendszeres kezelés, a Netflix éppúgy egy szolgáltatás előfizetése mint az internet, a banki befektetés és a biztosítás meg éppúgy működik, mint a hiteltörlesztés.

De ezért is részleteztem, aztán mindneki összeadhatja, kivonhatja, ha akarja, ahogy neki jólesik.

dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
22%

#27

Nekem nincs se autóm, se kezelésem, se gyógyszerek, se hitelek, se telefon előfizetésem, se netflix-em (csak digi előfizetésem van), se adakozás..amiket te leírtál az a te magánkiadásod és nem tartozik bele az alap csekkes kiadásba.


Gyógyszert is fel lehet íratni 3 havit egyszerre is.

Ez nem csekk!


A te benzines se csekk.


Miért kell mindent túlbonyolítani? 🤦👏

dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%

28, a kérdés a válaszolók magánkiadásairól szól:D

És akkor a DIGI előfizetés sem csekk, elvégre az is csak egy opcionális szolgáltatás, éppúgy, mint a Netflix.


De látom, te inkább leírod, hogy ez téged zavar, minthogy kedvedre való módon értelmezd a részletezett választ. De akkor segítek: rezsi 35, marad kb 970. Ennyi.

dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
70%
#28: ekkora egy ostoba bohócot :D
dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!