Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csekkek befizetése után...

Csekkek befizetése után mennyi marad kizárólagosan magatokra?

Figyelt kérdés
dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként

"gyógyszert is fel lehet iratni 3 havit egyszerre is".

Ahogy pl a lakáskiadás utáni adót is negyedévente kell fizetni. Dheát... elosztottam 3-al, elvégre havi kiadásról van szó. Science.

dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
23%

#29

A kérdés arról szól, hogy csekkbefizetés után mennyid marad.


A benzint sárga csekken kapod, vagy havi szinten ugyanannyit vonnak le a számládról, mert használod?


Mondom, hogy nem tudod értelmezni a kérdést!


A digit sárga csekken kapom, te meg a netflix-ért havi szinten ugyanannyit utalsz. A kettő egy és ugyanaz. Itt az a baj, hogy már minden létező költséget beleveszel, de nem ez volt a kérdés. Senki nem kíváncsi arra, hogy most te önszántából mennyit jótékonykodsz, vagy mennyit költesz benzinre, az nem tartozik ide, de még a gyógyszer se.

dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
70%
32, látom traumatizált. Kéretik akkor a megfelelő összegeket nem kiadásként figyelembe venni és hozzáadni a megmaradó végösszeghez.
dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
72%
Megkérnék mindenkit, hogy jelentse elmebajos #32 minden egyes válaszát, akkor elmegy szegény pihenni kicsit.
dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
70%
34, hagyd, annyit nem ér:D
dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
350-400
dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
70%
32.Én semmit sem fizetek sárga csekken. Akkor nekem nincsenek rendszeres kiadásaim?
dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
50%

37

Ha már kötekedhetnéked van, mert egyébként nulla az életed, akkor legalább ne olyat írj, amit én is feltűntettem. Idézem:

"havi szinten ugyanannyit vonnak le a számládról, mert használod?"

Tudom, te utalod, ez már csak részlet kérdés.

dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!