Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány válasz jött eddig a...

Hány válasz jött eddig a legtöbb válasszal rendelkező kérdésedre? Melyik kategóriában? Mivel kapcsolatban kérdeztél?

Figyelt kérdés
dec. 8. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45. Párkacsolati kategóriában kérdeztem egy "megosztót".
dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Közöd?
dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Régen volt ilyen 100+ is, de már nem emlékszem mi volt a kérdés. Évekkel korabban volt.
dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

11

Mi a tudományos magyarázata, hogy a kávégép nem veszi be némely érmet, csak akkor, ha földhöz vágjuk?

De érdemi infó nem jött.😄

dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es, az érmét kell földhöz vágni, vagy a kávégépet?
dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves agresszív második válaszoló, ha nem akarsz egy kérdésre válaszolni, zárd be és menj tovább.
dec. 8. 12:18
 7/11 anonim ***** válasza:

24 volt eddig a legtöbb válasszal rendelkező kérdésem. Ebben a témakörben volt, még 3 éve (gyorsan megnéztem, mert másik kérdésre emlékeztem, de ott csak 15 válasz érkezett), és arra kérdeztem rá, hogy meg szokták-e a válaszolók jegyezni, ha valaki nagyon lehúzza az értékelésüket valahol.

Normális kommentek mentek rá, veszekedés sem volt.


Ellenben azzal, amire eredetileg emlékeztem; ott sajnos volt összekapás, pedig nem provokációs szándékkal írtam ki. (abba akartam hagyni a sportot, ami közben hiányzott is, és arra kérdeztem rá, hogy más volt-e már így, ill. mit tenne a helyemben)

dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A családi kapcsolatok kategóriában a "Mik voltak itt a legszappanoperásabb kérdések?" kérdésemre jött eddig a legtöbb. Elég sokáig megvolt, aztán egyszer egy hülye indokkal törölték.
dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

50+


Szakmai kérdés volt.

Megkaptam a választ 5 percen belül, kiléptem.

Visszaléptem vagy 2 hét múlva, már 50 fölött járt a válaszok száma, többen összevesztek a kérdés alatt 🤣

dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100+ Higiéniai szokások.
dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!