Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mit lehet tenni egy...

Lányok, mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: egy viszonylag nagy tömegben állsz/sétálsz, amikor egyszer csak valaki ráfog a fenekedre. Megfordulsz gyorsan, de mivel nagy a tömeg, nem vagy benne biztos, hogy pontosan ki volt az. Legnagyobb valószínűséggel egy ránézésre 16-17 éves srác lehetett. Ilyenkor rá kell szólni, kérdőre vonni, vagy mit lehet tenni? Valahogy fel lehet jelenteni, egyáltalán szexuális zaklatásnak számít ez?

Bocsánat, ha ez nem a megfelelő kategória a kérdésre, de nem tudom melyik lenne jobb.



dec. 17. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Mégis kit jelentenél fel, ha azt se tudod, ki volt az? Még a rászólás is necces ilyen esetben, nincs legnagyobb valószínűség. Túl fogod élni, idáig még senki nem halt bele abba, hogy megfogták a fenekét.
dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Régebben ilyen esetben jobban bevált, hohgy nem hátraanézel, hanem hátraLÉPSZ az illetö lábára. Tüsarkú cipö elönyös.
dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez mindenképp zaklatás. Ha sejtetted, ki volt rá kellett volna szólni, onnan tudtad volna, hogy ő az, hogy riheg-röhög, vagy beszól valamit, a 16 évesek ilyenek. Szerintem tehetsz feljelentést, de nem hinném, hogy utólag történne bármi.
dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyenkor már reflexből ütök, és mivel nincs az a “hátrafordulok és körbenézek” hosszúságú ideje sem arra, hogy odébb álljon, nem fenyeget, hogy szem elől tévesszem az illetőt.
dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Tömegben, ha nem tudta ki volt az akkor nyilván nem közvetlenül mögötte állt.

Értem én hogy csak nagyot akarsz mondani, hogy te milyen vagány csaj vagy, de azért ne mondjunk már neki hülyeségeket.

dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer szórakozóhelyen sikerült megragadni a kezét, nem számított rá, de kitépte magát és elrohant az illető. A hátralépés, lökés szintén jó módszer, ha bátor vagy, jó erősen kell csinálni, és gyorsan reagálni. Mást nem tudsz csinálni, a rendőr kiröhög, ha emiatt kihívod.
dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Én reflexből hátrab.szom a könyökömet. Ha valaki mást találok el? Bocs, így járt, de a testem nem közkincs.
dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
" nem tudom ki fogta meg a seggem, de a következő esetnèl belenyomok egy jó adag csokit mert csikar a hasam"
dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
7 Meg annak a vetlen aldozatnak a teste sem kozkincs, akit esetleg megsebesitesz...
dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!