Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnehezebb...

Mi volt életed legnehezebb időszaka és hogy tudtál túllendülni rajta?

Figyelt kérdés

dec. 21. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Párom terhessége. 18 évesek voltunk, amikor becsúszott a kisfiunk, akkor nagyon ki voltam, nem tudtuk mi lenne a jó döntés. Végül a megtartás mellett döntöttünk. A 27. Hétben párom elkapott valami hányós-lázas virust amivel 5 napig feküdt kórházban, azt nagyon nehezen viseltem.


Összességében mindig az idő segített továbblépni

dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Az elmúlt pár év. Rájönni dolgokra még nem vágott különösebben földhöz, de szembesülni azzal, hogy ebből nincs kiút és kegyetlen lesz, az már eléggé megviselt. Túllendülni úgy tudtam, hogy bár kevés idő van hátra, de még itt vagyok, a családom körében. Ki kell használni a maradék időt, nem szabad rossz dolgokra pazarolni, meg kell látni a jó dolgokat is.
dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

'19 óta tart, de most kezdem úgy érezni, hogy talán, már a vége felé járok a nehéz időszaknak.

Annyi negatív dolog jött sorban, egymás után, néha lefedéssel, hogy arra nem volt időm, kapacitásom, energiám, hogy egyikből kilábaljak, mert jött a következő... Ami még tovább nehezítette az egészet az az, hogy én meg ráadásul lelkisebb/érzékenyebb vagyok, és nem volt mellettem senki, aki meg tudott volna hallgatni. Vagy meg akart volna, úgy igazán, így elég sok dolgot el is fojtottam magamban.

Túllendülésnél még nem igazán tartok, de próbálom magamban erősíteni, hogy minden rossz véget ér egyszer, és, hogy nem szabad sokáig búslakodnom.

dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok. A lehető legjobbakat kívánom!
dec. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!