Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok emiatt?

Bunkó vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Akárhányszor hazamegyek (kb 2hetente) a koliból mindig a veszekedés és ordibálás megy otthon. A szüleim nekem szidják egymást és panaszkodnak. Amikor nincs kedvem a vitájukhoz és kezdik a panaszkodást akkor mindig azt mondom nekik hogy: nem érdekel a vitátok. Beszéljétek meg ti ketten. Jövő héten megyek úgy is vissza a koliba ezt nem kell hallgattnom már. és lelépek itthonról ezután

dec. 30. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen normális.
dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
20 éve átéltem ezt, tudom milyen. 18 évesen elköltöztem és haza se mentem többet. Ehhez kevesebb panaszkodás és nagyobb lélekjelenlét kell. Meg kell tenni és kész.
dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó.

Amiatt jobban aggódnék, hogy mi miatt merül fel ez benned? Ezt sugallja a környezet?

dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Annyiból vagy bunkó, hogy akár ki is békíthetnéd őket, nem lesz.rom alapon homokba dugod a fejed...

Mégis a szüleid, és gondolom nem mindegy, hogy válnak-e, vagy sem.

dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy bunkó, jól mondod, hogy beszéljék meg ezt ők. Viszont ha azt nézed, akkor te is a családod tagja vagy, ezért meg kell őket is hallgatnod. Ha olyan a személyiséged, akkor mondhatsz véleményt a szituról, lehet egyfajta moderátor szerepet gondolnak neked a helyzetben.

A kompromisszumos megoldásra törekedjetek.

dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
19 éven át ezt hallgattam, én direkt alig jártam haza a koliból, volt pár év, amikor konkrétan egyáltalán nem. Gimiben is már igyekeztem minél kevesebbet otthon lenni, esti busszal jártam haza de sokszor még éjszaka is ordítoztak. Én ezt rendkívül idióta, gyerekes viselkedésnek tartom, nálunk már pici koromban is az ment, hogy amikor egyik szülőm kitette a lábát, a másik egyből kezdte mondani, hogy mekkora szemét a másik, ugye hogy ő sokkal jobb, ugye hogy őt szeretem? Ki nem állhattam, hogy így próbáltak ide-oda rángatni hogy melyiket kell jobban szeretni. Ha kínjuk van egymással, váljanak el. Ha nem tudnak, mert elbaszták az életüket és anyagilag függnek egymástól, akkor meg szopjanak de engem hagyjanak ki belőle, nem én kértem, hogy még gyereket is csináljanak a szar kapcsolatukba. A vége az lett, hogy felfogom hogy a szüleim de egyiket sem szeretem igazán, csak vannak.
dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tanulsz, addig működik ez, de érdemes elgondolkodnod már most azon, hogy miként képzeled el a jövődet, miután nem leszel jogosult a kollégium igénybevételére. Nekem az volt a kedvencem, amikor a részeg szüleim a karácsonyfa fényében ordibáltak egymással részegen és mindent megtettek, hogy én is része legyek a kisded játékuknak. Gondolom, pszichológiai végzettséggel rendelkező emberek nem rökönyödnek meg azon, hogy 10 évesen még bevizeltem meghatározott időközönként éjjelente!

Az az áldott szép gyerekkor! Sosem felejtem el!

dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem jártam haza a koliból szünetekre sem. Nyáron meg munkát vállaltam a Balcsin, csak ne legyek otthon.
dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Miért lenne a gyerek feladata megoldani a szüleik nézeltérését és problémáját? Pont fordítva kellene hogy legyen. Akik ilyeneket tanácsolnak azoknak milyen gyerekkoruk volt?
dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!