Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégiumi szobatársaim...

Kollégiumi szobatársaim állandóan legalább egy órára befoglalják a wct. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ibd m van ami miatt sokszor van hasmenésem. Mivel januárba visszamegyek koliba ismét előjön az hogy szobatársaim (2) befoglalják órákra a wct én meg majd osszefosom magam..

dec. 30. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tudtam nyugodtan fosni a szobából nyíló budiban, ha ott voltak a szobatársaim, mert minden hallatszott és érződött, szóval erre a célra eleve a folyosó végén lévő közös wc-t használtam. Nálatok nincs ilyen?
dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ki az, aki orakat tolt el vecen, es tobb is van belole? Leteznek?
dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztos ott verik ki, ne zavard őket... Menj a folyosóra.
dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, egyik testvéremnek jó szokása naponta közel egy órán át szarni. Igazából neki is csak pár perc, de valamiért imád a művén kotlani a szarszagban, és telefonozni. Egyszer azt hittem, nincs otthon senki, véletlenül rányitottam, és az ember ült a büdösben, és a töltőre dugott telefonján játszott :D

Meg a legtöbb nő iszonyatosan gátlásos ebben a témában, és ez baromi vicces helyzeteket tud szülni szerintem. Kérdező nem írta a nemét, lehet, hogy lány, és más lányokkal lakik együtt, akkor meg az van, hogy egyszerűen _tilos_ hangosan fingani, sőt, sokak szerint már az is kínos, ha placcsan. Rengetegszer történt meg munkahelyen, vagy amíg iskolába, egyetemre jártam, ott vagy a koleszban, hogy bementem a közös wc-be, hallottam, hogy van már benn valaki az egyik fülkében, és épp alkot, majd ahogy elforgattam a zárat, vagy elkezdtem pisilni/szarni, vagy bármilyen hangból rájött a másik, hogy ott vagyok, abbahagyta, amit csinált, és lélegzetvisszafojtva várta, hogy eltakarodjak végre a p*csába. Egy kicsit mindig sajnáltam őket, hogy most miattam összeszorított seggel várnak, de hát végül is az ő bajuk. Na ez az egyik lakótársammal úgy nézett ki, hogy neki azért tartott 20-30 percig a kettes, mert kivolt attól, hogy meghallhatom, ha fingik egyet, vagy megy a hasa, ezért állítása szerint az volt a trükk, hogy széthúzta a farpofáit és nagyon lassan, óvatosan engedte ki a cuccot. Ja, laktózérzékeny volt, de leszarta, szóval ezt úgy kb. napi négyszer játszotta el. Ebben az a legnagyobb poén, hogy összebarátkoztunk annyira, hogy ezeket simán elmondta, de annyira soha, hogy nyugodtan tudjon szarni úgy, hogy én is otthon vagyok.

dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedegessél szépen normaflór extrát, és ne egyél -igyál tejtermékeket ( tej, sajt, pudingok, vaj, sütik stb) .

Nekem is ibs meg ibdt mondtak az orvosok, de ha tejre diétázom akkor minden teljesen normális 👌

jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak között a szex szó. Sírok
márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!