Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások párkapcsolata miért...

Mások párkapcsolata miért tökéletes?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlen vagyok egész életemben, párkapcsolatok terén is.

Azt látom más nőknek a feneke ki van nyalva, az a legnagyobb problémájuk hova menjenek fotózásra, vagy hova menjenek nyaralni pl. Nekem meg tele van problémával az életem, úgy kell rávennem a barátomat, hogy valahova menjünk, meg összeköltözni se tufunk.

Más nőkért a pasik annyira odavannak, hogy alig járnak, de már a gyűrűt huzzák az ujjukra.


dec. 31. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol tökéletes? esetleg a facebook-on meg tik-tok meg nem tudom mire töltik még fel a hülyeséget
dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is ne modellek insta storyját nézegesd!!

Az átlag emberek párkapcsolata egyáltalán nem tökéletes.

dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elnevettem magam, az év vicce, gondolom annak is szántad így zárszóként idénre.
dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
"Más nőkért a pasik annyira odavannak, hogy alig járnak, de már a gyűrűt huzzák az ujjukra." - Red flag. Ez a love bombing. Utana jon a fekete leves. Es a minden happy storykat felvaltja a kulonbozo csoportokban valo siras. ;-)
dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Ha jól nézel ki, akkor én tökéletessé teszem az életed.
dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Es a minden happy storykat felvaltja a kulonbozo csoportokban valo siras. ;-)"

Meg a 20-30 év múlva is eltorzult arccal való gyűlölködés, nevetséges tényleg.

dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, már megint...
dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
81%

Mindenki csak a szépet mutassa, a rosszat már nem. Nehogy azt hidd, hogy nekik tökéletes minden. Emberek vagyunk, senki sem tökéletes, se a kinézete , se az élete. Ne az ilyen cica babák után akarjunk menni.

Mindenki a saját útján haladjon,mind az eletben, mind a párkapcsolatokban, ne érdekeljen más:)

dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tökéletes kapcsolat:D Csak max, akkor közelít hozzá, ha két egymásnak rendelt ember kerül össze. De még akkor is van súrlódás mindenhol. No meg az amit ír a 6-os..


Szóval maradjunk annyiban, a jó kapcsolatba sok munkát kell beletenni, ami egy ideig úgy tűnik mint egy feneketlen kút csak adsz csak adsz, nem kapsz vissza semmit, majd egyszer csak elkezd minden amit addig beletettél a kapcsolatban visszaáramlani szeretetben hozzád. Na ilyenkor az ember mondja: hogy megérte, mert szeretve lenni a legjobb dolog a világon.

dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tökéletes kapcsolat.

De lényegesen boldogabban lehet élni, ha először saját magadat szereted meg és fogadós el. Akkor a másik is jobban fog szeretni. Míg ennyire a külsőségek, környezet meg mások vannak nálad fókuszban, nem lesz jobb.

dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!