Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha így...

Mennyire normális, ha így töltöttem a szilvesztert? (hol tudok új barátokat szerezni?)

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy barátiköröm. Így kimentem woltozni mert jól fizetett, aztán este 10kor hazajöttem, codoztam egy kicsit és sorozatoztam végül ledöglöttem aludni.


Kicsit zavart, hogy mások jól szórakoznak főleg akiknek a kaját vittem. Én meg inkább kint tekertem, mert addig se őrlöm magam itthon.


jan. 1. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek kell dolgozni az ünnepek alatt is, tavaly pl én is bent voltam szilveszterkor.
jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi különös! Én is dolgoztam Szilveszter éjjelén és nem dőlt össze ennek hatására semmilyen építmény! Ma én, holnap más! Akkor sem volt jelenet, amikor kimaradtam a szórásból, - most sem volt, ill. nem is lesz!

Ami téged illet, elképzelhető, hogy benned rejlő feszültségek kezelésére pontosan ez volt a legalkalmasabb elfoglaltság, - pénzt kerestél úgy, hogy közben feszültséget is, fizikai energiát is adtál le! Előrébb vagy ezzel, mint ha begolyózol a magányodban és/vagy elkezdesz emberekkel szemétkedni az állapotod oldásának okán!

jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ez így, hisz munkaalapú társadalom van.
jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!