Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szóltatok már vissza, ha...

Szóltatok már vissza, ha bunkó volt veletek az eladó/pincér/orvos asszisztense/ügyfélszolgálatos vagy bárki?

Figyelt kérdés
Hogy volt ő bunkó? Mit mondtatok? Mi volt a reakció?
jan. 3. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Én ilyenkor fejelek.
jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mivel én megéltem a másik oldalt is. 3 évig voltam eladó, tudom milyen.
jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de megjegyzem, és nem veszem többé igénybe a szolgáltatást.
jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. És te voltál bunkó vásárlóval?
jan. 3. 12:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél órával zárás előtt bementem a dohányboltba. Már nem emlékszem mi volt pontosan, de az eladó odaszólt, hogy siessek, mert zárni szeretne, meg különben is fent van hajnal óta. Főleg azért nem értettem, mert nem 5-10 perc volt zárásig, hanem fél óra.
jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

2. Vagyok.

Nem tudom, hogy ez mennyire bunkóság... Oda jöttek hozzám a hentesáru osztályra, hogy menjek segíteni a bicikliknél. Mondtam, hogy abba én nem tudok segíteni, mert nem hozzám tartozik, erre teljesen kiakadt 🤷

Hiába mondtam, hogy szólok a kollegának aki azon a részlegen van.

Voltak erőszakos, részeg vásárlók, akiket már messziről kiszúrtam, akkor gyorsan bementem a raktárba pakolni.

jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha valami félreértés miatt van, hogy bunkó, pl nekiáll mondani mi volt az előző ügyfelekkel, ami velem teljesen nem úgy van csak azt hiszi, pl futár, és akkor leállítom mert így sehová nem jutunk ha tévedésből indul. Végülis mindenkinek az az érdeke hogy túllegyünk rajta megoldódjon.
jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem már előadót, hogy ezt tényleg ilyen stílusban kell? Aztán visszavett. Én is vendégekkel dolgozok, soha nem voltam bunkó, akkor se ha bajom van. Nem ő tehet róla.
jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem szolgálok rá a pofavágásokra, az arroganciára ( sose szoktam) akkor igen. Ember vagyok, ő is ember, erre vállalkozott, de ne rajtam vezesse le az indulatait. Nem ezért fizetik. Sőt a fizetése egy része a minőségi szolgáltatásnyújtás. Ha nem megy neki, keressen olyan szakmát, ahol nem kell interakcióba lépni senkivel. De aki meg ebbben keresi a kenyerét, húzzon cipzárt a szájára, fessen fel egy boldog arcot, és kezdje tiszta lappal.

A kormányablakos tagoktól különösen a falra mászok... Már azt érzem,tanítják a bunkóságot nekik.

jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1. NST-re jártam, már két naponta kellett menni, mikor kérdezte az asszisztens, hogy nem unom még, nem kéne már megszülni azt a gyereket, ahelyett, hogy folyton ide mászkálok? Mondtam, hogy mivel csakis azért járok, hogy őt bosszantsam, a lehető legtovább fogom bent tartani. Eldugult rögtön.


2. Viszonylag kicsi Coopban kérdeztem, hogy van-e náluk egy bizonyos dolog, erre rámförmedt a nő, aki épp a polcokra pakolt, hogy ő nem recepciós, nézzek ki a szememen és ha nem találom meg, akkor nincs. Neki nem szóltam vissza, csak kiröhögtem, amitől teljesen elvörösödött.


3. Nagyon pici éjjel-nappali garázsos boltban voltam vásárolni, mikor benyitott egy fiatal srác, de tényleg udvariasan, hogy menetjegyet árulnak-e. Erre az eladó tiszta idegből ráordított, hogy ki van írva arra a k*b*szott ajtóra, hogy igen. A srác teljesen lefagyott, én meg mondtam neki, hogy van egy utcával lentebb egy automata, inkább ott vegyen, mert úgy olcsóbb. A srác megköszönte, az eladó meg nekiállt nekem mentegetőzni, hogy hát ő nem ilyen mindenkivel, csak unja, hogy mindig megkérdezik ezt. Kérdeztem, hogy mindig ugyanez a fiú kérdezi, hogy így kellett reagálni?? Utána kint néztem, hogy nincs kiírva az ajtóra semmi a menetjegyekről, maximum úgy eldugva, hogy egyszerűbb kérdezni.

jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!