Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szóltatok már vissza, ha...

Szóltatok már vissza, ha bunkó volt veletek az eladó/pincér/orvos asszisztense/ügyfélszolgálatos vagy bárki?

Figyelt kérdés
Hogy volt ő bunkó? Mit mondtatok? Mi volt a reakció?
jan. 3. 12:16
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
100%
Velem még csak asszisztens volt bunkó nőgyógyásznál, de az 2x is egymás után (nem ugyanaz a nő volt pedig). Mindkétszer lebaszta az orvos, így nem szóltam semmit, meg őszintén szólva akkor fiatalabb voltam és köpni, nyelni nem tudtam, annyira abszurd volt az egész.
jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Üzletbe belépve kérdeztem meddig vannak nyitva, mert estefelé volt.

A nő felemelt hangon, bunkón közölte, hogy ki van írva az ajtóra. Kérdeztem, hogy a tolón ami elmegy mikor odalépek a papírral együtt?

Ekkor bevörösödött és elfordult, de elnézést kértem amiért szeretnék náluk pénzt költeni.

jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

#1:

Jól van, ősmajom, majd elhisszük neked. ^_^

jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Minek? Az ilyen embernek ugyis önmaga legnagyobb ellensége-csak még nem jött rá:D
jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem bunkózás a dolga, hanem hogy kiszolgáljon.


Én sem beszélek úgy vele, mintha a seggemből húztam volna ki, szóval ez visszafelé is elvárom.

jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért pontozták le a 14-est, sztem igaza van. Amíg nem lép át egy határt egy eladó/kasszás, pont nem érdekel, sőt inkább elmosolyodom.


Különösebb nem érdekel, hogy mit vergődik egy frusztrált, lepukkant alkalmazott. Max. legközelebb máshova megyek, vagy igyekszem elkerülni.

jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!