Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinél sokkal jobban...

Ha valakinél sokkal jobban élsz és panaszkodik hogy reagálsz?

Figyelt kérdés
Mi sem vagyunk hú de gazdagok, de 1.5 millió körül keresünk havonta, saját lakásban élünk, szerencsére azért a kenyér ára nem befolyásolja az életem annyira, nincsenek napi gondjaink. A szomszédomban él két idősebb ember, nem olyan hú de szegények de állandóan panaszkodnak nekem, hogy nem lehet megélni bla bla, ő már inkább kenyeret is otthon süt hogy spóroljon meg ilyeneket mond napi szinten, egyszerűen ilyenkor sose tudom kb mit mondjak. Én meg tudok élni, azt nem mondhatom, hogy igazad van, de felvágni sem akarok neki. Ugyanez a sógoromék, ők sem hú de szegények, de kb felét keresik mint mi 700 ezer körül havonta, ők is sajátban élnek, nyilván hozzánk képest kevesebb a jövedelmük, gyakran ők is panaszkodnak vagy mondták karácsonykor is hogy az idei évet lehet kihagyják nyaralásból, mert sok másra gyűjtenek stb. Kérdezték mi megyünk e, mondtam hogy persze. De még nekem kellemetlen néha.
jan. 5. 09:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem tartok fenn kapcsolatot olyan emberrel, aki panaszkodik a mindenen, meg irigykedik és odavág ilyen-olyan nevetséges mondatokat, mint neked könnyű és társai :D
jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!