Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett a szándékuk?

Mi lehetett a szándékuk?

Figyelt kérdés

Nos, akkoriban ezt nem vertem nagy dobra, mert nem értettem dolgot, de pár napja eszembejutott ez a történet és mintha egy villám csapott volna belém.

Kb 12-14 éves lehettem. Akkoriban azt sem tudtam mi a szerelem, nemhogy mi az ha valakit zaklatnak, de most leesett a dolog.

Tehát: Éppen vége volt egy szakkörömnek akkoriban és mikor pakoltam el a cuccaimat és mentem volna el, annyit érzékeltem csupán, hogy 2 fiu a hátamra ugrott. Nem estem el, meg semmi, nem egész testel ugrottak rám, de megtették. Utána meg nevettek. Akkoriban én csak azt hittem, szórakoznak, de így lassan 10 év után így 22 évesen már nem tudom,hogy pontosan mi akartak. Elmodtam a szüleimnek. Ők megkérdezték felismerném e őket. Én meg csak arra emlékszem, hogy az egyik vékonyabb volt a másik ducibb és velem egykorúak lehettek.

Így is lehet már tenni valamit vagy sem? Miután ez megtörtént még fél évig jártam abba az iskolába és nem történt ehhez hasonló.



jan. 7. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

12-14 évesen általában a szünetekben rohangáltunk a padsorok között. Ha nem a fiúk ugrottak ránk, akkor a padok borultak.

Ennek melyik része zaklatás? A zaklatás folyamatos, nem egy egyszeri szórakozás.

jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már meg ne haragudj, de ez lehet másnak vicces, hogy rá ugrálnak, de lehet az nem említtettem, hogy úgy ugyrottak rám, mintha azt akarták volna, hogy a hátukon vigyem őket, de után csak nevettek. Akkor még nem tudtam mi ez,de ha valaki most ezt csinálta volna egy pofon és egy tökönrugás kiséretében elküldeném őket melegebb éghajlatra.
jan. 7. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha téged ez traumatizált, és kihat a mostani életedre, akkor keress fel egy terapeutát.

Itt nem kapsz választ.

jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mihez kezdjek. Ha még "az" is járt a fejükben az arcukra nem igazán emlékszem szinte semmire. Még a nevüket sem tudom, mintha az agyam addig kitörölte volna az emléket míg meg nem tudom érteni. Ez amit nem tudok.
jan. 7. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget. Szórakoztak, ilyen korban még olyan éretlenek a fiúk nagy része. Biztosan kellemetlenül érintett, senki sem szereti, ha belemásznak a szférájába, de szerintem csak egymás előtt akartak tetszelegni, főleg, ha nem történt hasonló kellemetlenség. Nekem is vannak hasonló eseteim, amire azt mondom, hogy a "k*rv*nyj*t", de ennyi. Nem szabad hiperérzékenynek lenni, mert akkor lehetne sírni napestig. Mintha most ez lenne a terítéken, hogy szinte mindenki szent és sérthetetlen, konkrétan egy nebántsvirág kortól nemtől függetlenül. Szerintem próbáld meg lezárni, hogy ok kellemetlen, megtörtént, menjenek a francia és a pozitív dolgokra koncentrálni, értékelni azt ami most van az életben.
jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!