Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem ezzel...

Mit tegyek ha úgy érzem ezzel megbántom az osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Alapjáraton önbizalomhiányos vagyok. Az összes tárgyból majdnem a leggyengébben teljesítek a gimiben, egyedül németből nem. Németből valahogy nagyon jó vagyok, ami örömet okoz nekem hogy végre én is valamiből sikeres lehetek. Ez a lelkesedés az órai munkámon is meglátszik. Sokat jelentkezek és kb majdnem mindenre tudom a választ, amég a többiek alig-alig. Emiatt gyakran megkaptam az osztálytàrsaimtól hogy túlbuzgó, tanár kiskedvence vagyok és, hogy csak okoskodni próbálok. De közben nem, egyszerűen csak örülök annak hogy végre engem is érhetnek sikerek és nem érzem balféknek magam valamiből. Nem értem miért haragudtak meg. Én nem nézem le őket, sőt inkább biztattam is azokat, akikkel jóba voltam. De ők is elfordultak tőlem emiatt. A tanár versenyekre küldött aminek meg én nem örültem mert ezzel még nagyobb feltűnést keltettem

jan. 8. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

"Ez a lelkesedés az órai munkámon is meglátszik."

"A tanár versenyekre küldött aminek meg én nem örültem"

A két kijelentés üti egymást. Külső szemlélő számára úgy tűnik, hogy az osztály előtt van csak megfelelési kényszered, és azért zsizsegsz a németórán, hogy a többiek lássák. Inkább versenyezz távol az osztálytól, mintsem állandóan a németórán válaszolgass. Nem haragszanak rád. Csak egyszerűen túltoltad. Vegyél visszább.

jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azokkal, akik le akarnak húzni.
jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánld fel nekik, hogy átnézed a szünetben a házi feladatot, vagy segítsél azoknak, akiknek nem megy, akár otthon nálad is.Akkor majd nem leszel ellenszenves nekik.
jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!