Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor fülessel zenét hallgattok, ezzel egyértelműen jelezve, hogy nem vagytok a másikra kíváncsiak, ennek ellenére valaki mégis megzavar kérdésekkel, vagy nekiáll a jelentéktelen életéről beszélni?

Figyelt kérdés
jan. 13. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, bár az is, amikor kéretlenül, megkérdezés nélkül rám zúdítják az életük részleteit, vagy épp panaszkodni kezdenek (az előbbi feltételek mellett).
jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Én nem hallgatok fülessel zenét, csak érdekelne, hogy hol fordul elő ilyen, hogy idegenek megzavarnak. Közlekedési eszközön tudom elképzelni, repülőn velem is előfordult, hogy beszélgetést kezdeményezett a mellettem ülő, engem nem zavar, inkább jó dolognak tartom. Zenét hallgatni bármikor lehet, beszélgetni nem.

Egyébként a zenehallgatás azt is jelentheti, hogy unatkozol és nincs jobb ötleted.

jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem beszél az életéről, mert otthagyom.

Vagy a második mondat után közlöm vele, nem érdekel a mondandója, egyébként is zenét hallgatok, szóval csendben maradhat.


Ennél már csak az a szebb, mikor edzésről jövök hulla fáradtan, erre megállás nélkül pfázik a nőci 40 percen keresztül, hiába szólok rá. Kedvem lenne a vívótőr markolatával fejbe vágni :D, de akkor kivágnak az egyesületből.

jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es, ja remek dolog félórán keresztül egy vadidegen nyűgjét hallgatni - mert nem az időjárásról vagy űrkutatásról beszél, hanem tök magánéleti szrokról, amikhez semmi közöm.
jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es!

Engem érdekel, kíváncsi vagyok, hogyan élnek más emberek. De velem csak repülőn fordult még elő, egyébként autóval járok. Repülővel meg kb évente 6szor utazom és akkor sem mindig van ilyen utitársam. Szóval nagyon ritka. Más körülmények között meg nem tudom elképzelni hol történhet ilyen.

jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
46%
A füles nem azt jelzi, h nem akarsz beszélni, nincs ilyen társadalmi konszenzus. Azt jelzi, hogy hallgatsz vmit. Ha nem akarsz dumálni, ints, rázd meg a fejed, vagy mondd, hogy nem érsz rá.
jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!