Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan időszakotok egyetem...

Volt olyan időszakotok egyetemen, hogy minden nap bulizni jártatok?

Figyelt kérdés
Visszagondolok az egyetem első 2 évére hogy hétfőtől szerdáig folyamatosan buliba jártam és hogy hogy bírtam... Visszaestem hajnali 2-kor a lakásba és másnap meg bent ültem a reggeli órákon. És alig lógtam el órát+ vhogy 4-esre teljesítettem. Ezzel a szokásommal leálltam valahogy a 4.felev közepén. Azóta PhD-t csinálom. El sem tudnám képzelni ezt az életmódot újra. De tuti nem voltam normális

jan. 16. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
18-25 évesen sokan így tolják, aztán már csökken az energiaszintünk :D Meg az érdeklődési kör is változik, nekem már kedvem se lenne a bulikhoz, csak évente párszor.
jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Dolgoztam, esküvőt szerveztem, aztán dolgoztam, háztartást vezettem mellette. Most, 10 évvel később dolgozok a második diploma megszerzésén, munka és gyerekek (+háztartás, kert, állatok) mellett, nyilván most sem.
jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
4%

Akkor en jovok most az ellenkezojevel, marmint nem ugy ahogy kepzeled.


Halozatmernok ismeros BME-n bukdacsolt (villanykar, azon kibuknak fejezzuk ki finoman, k*ba*ott sokan) mar 30 eves es panaszkodik, hogy vannak ott MSc meg PhD-sok, egyutt dolgozott veluk, mondta tudnak valamit de sokszor alapveto hibakat vetenek, o javitja ki oket mint sima erettsegis - mondhatni - aki mar ... egy ideje a BME-n van, es mondta, hogy a munkan kivul a hetkoznapi elethez es mas terulethez alig ertenek, eletkeptelenek.


Ilyen is van. Meg amugy nem tudom te milyen szakra jartal kerdezo, mert BME mernok reszen nincs ido meg SOTE orvosin/gyogyszereszetin sincs ido elso ket EVBEN nemhogy felevben bulizni aztan 4-essel atmenni.

jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lett volna ezt mérnöki karon véghez vinnem :D
jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mérnöki, orvosi és jogi szakra járó ismerőseim között is volt olyan aki így csinálta 😅 bár azt nem tudom mi lett a sorsuk
jan. 17. 07:52
 7/18 A kérdező kommentje:
karra
jan. 17. 07:52
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Az első évet végig bulizással és tanulással töltöttem. Egyszerű volt, otthon laktam.

Másodévesként költöztem el, onnantól kezdve már redukáltam a bulik számát.

jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem hagytam abba szerdán. Nem is volt négyes átlagom mondjuk :S.
jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy, végig dolgoztam mellette, főleg éjszakai műszakokban, ha akartam volna se tudtam volna bulizni. 1-2 koncertre mentem el félévente ha épp nem kellett melóznom.
jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!