Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegyek ellene feljelentést?

Tegyek ellene feljelentést?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írtam-e, de legfeljebb majd átrakják.. szóval a sztori röviden: van egy lány, aki tetszett, de újabban mindig tiltogatott meg ignorált, Újév előtt felkerestük egymást, azóta egészen szombatig jóba voltunk, akkor összeveszett velem, hogy nem akar semmit tőlem, holott december végén ő mászott rám a boltban is. Na mind1, hétfőn elhordott Messengeren minden szarnak, soha nem akar látni, stb stb, 19,5 perc alatt 81 bzdmegot számoltam össze a mondanivalójában, a többi hasonlóan kedves szavat már meg sem számoltam.

Adtam neki még 1,5 éve KÖLCSÖNBE egy notebookot, hogy tudjon róla dolgozni, úgy voltam vele, hogy aki így beszél velem, annál nem parkoltatom tovább. Azt mondta hangüzenetben, ezek mind meg is vannak, hogy már nincs meg, mert oda adta valakinek, aki nem adta vissza, pár perccel később pedig azt mondta, hogy megvan, de nyeljem be, nem kapom vissza sosem. Ez 2 éve 100.000 ft volt, szóval nem egy hű de drága gép, de akkor is.. Múlt héten kért 30.000 ftot, mert annyi pénz nem volt hogy ruhát vegyen (tavaly május óta 1 napot nem dolgozott), ezt oda is adtam neki, amiből egy 10est szombaton visszaadott, oda akart adni még egy 10-est, de mondtam hogy ne, majd máskor, maradjon valami pénze. Aztán vasárnap hajnalban összeveszett velem, én higgadtan, normálisan válaszoltam, de elhordott mindennek, arra se fogható hogy részeg volt mert nem.


Szóval úgy döntöttem, hogy ezt már nem szeretném ennyiben hagyni, mert ez nem az első eset volt. Viszont: nyáron egyszer nagyon felidegesített, és lefújtam paprikasprével. Ekkor ő engem nem jelentett fel, pedig ezért megtehette volna. Ti mit tennétek a helyemben? Úgy vagyok vele, hogy eddig is elég nagyvonalú voltam vele, az elmúlt pár évben, mentünk ide-oda, persze mindig én álltam mert szinte sose dolgozott semmit. Ez már nem lenne akkor nagy veszteség az eddigiek mellett, de visszahallgatva, amiket mondott nekem, nagyon nem szeretném hogy még ezek után is ilyen jól járjon. Vagy hogy eladja a gépet és az árán meg piákat vegyen.


jan. 17. 12:03
A kérdező szavazást indított:
Én feljelenteném, paprikasprés eset ide vagy oda
Nem jelenteném fel, végülis ő se tette nyáron
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A lányt ignoráld, a gépre pedig vessél keresztet. Nincs róla gondolom írás, hogy milyen módon adtad ár neki.
jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, viszont a hangüzenetek megvannak ahol mondja most hétfőn, hogy ezt nyeljem be, az ő szavaival élve.
jan. 17. 12:14
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
22%

Simàn elvereted pàr nem haver haverral.


Ahogy a sztorit meséled, nem te vagy az egyetlen palimadàr, akivel ezt jàtssza.

jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a ketten normáltalanok vagytok...
jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Elég egyszerű csaj lehet,már bocs..
jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Jaj ezek a cigók....
jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
felejtsétek el egymást.
jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb tényleg ha nem foglalkozol vele többet és ennyibe hagyod. Most egy hangüzi semmi. Ha valaki azt mondja ő régen drogozott meg azért se nagyon büntethető. Ezek csak szavak. Benyelted... Még nem is egyértelműen fogalmazott. Bármit kitalálhat hogyan értette. Felejtsd el. Amúgy beteg a csaj. Ne foglalkozz vele és majd ő fog keresni idővel. Aztán majd lopkod vissza a pénzed ha ennyire zavar.
jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont: nyáron egyszer nagyon felidegesített, és lefújtam paprikasprével."


Ez az egy jó dolog van az egész történetedben :D Megérdemelte!


Egyébként javaslom sürgősen tanulj egy kis emberismeretet, mert ha ilyen szutyok alja embereket vonzasz be, abból komoly problémák lesznek. Főleg ez ha még pénzeled őket. Ez a nő nem simán jellemhibás, hanem egy élősködő, de még azt is kinézem belőle hogy bűnöző. Mert hogy normálisan dolgozni nem dolgozik, az lejön az egész hozzáállásából. Ha nem akarsz bajba kerülni, felejtsd el az ilyen tróger alakokat. Mert előbb utóbb ha nem vigyázol, bele fognak rángatni a hülyeségeikbe teljesen. Te meg sajnos úgy látom nagyon is könnyen manipulálható vagy, lásd a laptop és a pénz adása. Szóval a jövőben lehetőleg okosabban!

jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6/9 amúgy egyikőnk sem cigány.


Egyébként, mivel őszre elfogyott a pénze, elkezdte a rezeket lopkodniba családi vállalkozásuktól, amivel novemberre le is bukott, a saját nagyapja fel is jelentette, de később ezt visszavonta. Egyre gázabb alakokkal lóg, akik egy része tényleg nem a napon barnult, elkezdett úgy is beszélni mint azok egy kicsit. Némelyik a saját gyerekei mellett drogozik. A viszonylag normálisabbakat már vagy elmarta magától, vagy letiltogatta. Minden pasit csak hülyít, bár a lányokat sem veti meg. Nagyon gondolkozom rajta hogy mégiscsak feljelentem, nehogymár mindent megússzon, de közben meg szeretem, és nem akarok rosszat neki, ha ezt meglépem, egy életre megutál, bár lehet nem vesztenék sokat. Jelenleg is tiltva vagyok, bár általában pár hét után megkeres. A másik baj, hogy egy kisvárosban élünk, lehetetlen nem belefutni. Ezért is kellett volna a gép, ha el kell költöznöm, akkor legalább erre ne kelljen megint pénzt kiadni.

jan. 18. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!