Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm büszkén kirakta,...

Egy ismerősöm büszkén kirakta, hogy bár négyszer megbukott a forgalmi vizsgán, ötödjére sikeresen átment. Gáz dolog, ha nem örömérzetem van a sikere iránt?

Figyelt kérdés
Ha valaki ennyiszer bukik a vizsgán, nem biztos, hogy a vezetés neki való. Valahogy úgy érzem, hogy egy idő után a vizsgáztatóknak csúsztatott húszasok sokszor elegek ahhoz, hogy szemet hunyjanak a hibák felett.
jan. 17. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi bajod? A vezetés egy tanulható dolog. Én is ötödjére mentem át 4 bukás után 2020-ban. Majdnem minden nap vezetek azóta, balesetmentesen. Alkalmatlan voltam a sikeres vizsgámig ez tény, de aztán megtanultam vezetni mert megtaláltam a problémát ami visszatartott és alkalmas lettem.
jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez szerintem is tiszta gáz. A bukások is de hogy még reklámozza is..nekem durva. Másnak lehet poén, vagy akármi, nekem még viccnek is égő az ilyen.
jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, 1-es. 3 bukás után szerintem egyértelmű jelzésnek kellene lennie (még ha balesetmentes vagy ennyi rövidke vezetési idő után), hogy talán nem neked való a vezetés.
jan. 17. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát, én is csak arra gondolnék, nehogy egyszer az úton találkozzak ezzel a félkegyelművel.
jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

1-es vagyok: Egyértlemű jelzés volt. Az volt, hogy nem tanultam eleget. Ezért visszaültem az oktató mellé, tanultam, kijavítottam a hibákat amik voltak. Megszereztem a jogosítványom, amikor készen álltam rá. Akkor nem volt nekem való amikor bukdácsoltam, mostmár igen. Ezt felejti el az összes ember, hogy nem Schumaherként születünk. De még a járást sem tudod egyből. Ott is többször elesel, majd valahogy ráérzel. Akkor is ha 20-szor elesik a gyerek, azt mondod neki, hogy alkalmatlan a járásra és hagyja? Nem, próbálkozik, tanul, megtanulja. Van akinek rövidebb, van akinek hosszabb.

Ja meg, 3 és fél éve mióta rövidke? :D

jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Na igen, de ha egy gyerek elesik, azzal nem öl meg akár több embert is. Te viszont sanszos, hogy kinyírsz valakit. 3 bukás után kéne valami törvényjavaslat, hogy ne engedjenek vizsgázni újra pl. 10 éven belül. Akkor már hátha értelmesebb, vagy jobb képességű lesz valaki. Neked az utolsó vizsgád is épp csak meglett, ugye? Az meg, hogy 4 év alatt még nem baleseteztél, lehet szerencse is, remélhetőleg nem mindennap vezetsz, és kisforgalmú helyeken... merem remélni.
jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
30 óra alatt nem lehet megtanulni vezetni. De azért dicsekedni nem kellene vele.
jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
3# Vizsgabiztoson múlik minden xd Nem tudom hogy most csak simán menősködni akarsz mert elsőre átmentél vagy mit, de ez gáz amit csinálsz.
jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogyne, persze, a vizsgabiztoson. Elnézve mennyire hozzá nem értő, inkompetens sofőrök vannak Magyarországon, inkább több ember kap jogsit, akinek biciklit sem kellene vezetnie, mintsem azoknak a száma, akik tényleg a vizsgabiztos miatt buktak meg, nem pedig azért, mert semmi keresnivalójuk a volán mögött.
jan. 17. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Neked nagyon primitív a gondolkozásod.


Nekem harmadjára lett meg. Első alkalommal jött egybidióta aki indexelt, de nem fordult, miatta megbuktam. Másodjára mivel magyaraok vagyunk, a vizsgabiztos alapból úgy jött hogy megbuktat. Harmadjára volt egy normális vizsgabiztos, meg is lett. Ez volt 5 éve, azóta már vagy 200.000 km-t letoltam.

jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!