Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm büszkén kirakta,...

Egy ismerősöm büszkén kirakta, hogy bár négyszer megbukott a forgalmi vizsgán, ötödjére sikeresen átment. Gáz dolog, ha nem örömérzetem van a sikere iránt?

Figyelt kérdés
Ha valaki ennyiszer bukik a vizsgán, nem biztos, hogy a vezetés neki való. Valahogy úgy érzem, hogy egy idő után a vizsgáztatóknak csúsztatott húszasok sokszor elegek ahhoz, hogy szemet hunyjanak a hibák felett.
jan. 17. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyik ismerősöm is sokszor bukott. Nála az volt, hogy a vizsgahelyzetben, az oktatóval meg a vizsgabiztossal az autóban lefagyott folyamatosan. De sokadszorra sikerült. Azóta gond nélkül vezet, mert nincs az a vizsga stressz, a vezetésre tud fókuszálni. Van ilyen is, úgyhogy ha valaki többször elbukja, ettől még nem alkalmatlan a vezetésre.
jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, én meg anno másodjára mentem át, de rohadtul nem voltam még akkor alkalmas önállóan vezetni. Pedig nem fizettem le a vizsgabiztost. Viszont nulla önbizalmam volt, és nehézkes problémamegoldás jellemzett. Nem is vezettem utána sok éven át. Aztán egyszer összeszedtem magam, fizettem jó néhány gyakorló órát, aztán fél évig tiszta stresszben vezettem egyedül, de végül megtört a jég. Most már nincs szégyellnivalóm, sőt úgy belejöttem, hogy a munkám is autózással telik évek óta, és nagyon élvezem. Ezek alapján én senkiről nem vonnék le elhamarkodott következtetéseket. A gyakorlás csodát tesz szinte mindenkivel. Az ismerősöd valószínűleg azért büszke magára, mert megdolgozott a sikeréért. Ellenben amikor nekem sikerült a vizsgám, én egyáltalán nem voltam büszke magamra, inkább kétségbeesett voltam, hogy én erre még nem állok készen, ami igaz is volt.
jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy aki ötödszörre vizsgázik le, jobb sofőr lesz, mint aki elsőre.
jan. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk én vizsgahelyzetben leblokkolok. Teljesen mindegy, hogy éretségi, egyetem, kresz... lefagyok, parázok, úristen, tuti elb... és igen, 99% tényleg elb :D


De ha megvan a vizsga és már nem ül a nyakamon kritikus szemmel vizslatva a vizsgabiztos mindent megcsinálok JÓL elsőre.

jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!