Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha azért haragszom...

Normális, ha azért haragszom a volt barátnőmre?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem baráti kapcsolatról volt szó, egy osztályba jártunk, és nők vagyunk. Egyszer csak többet nem keresett már telefonon sem, pedig gimi után is tartottuk a kapcsolatot. Még akkor is meglátogattam a kórházban, mikor egyszer beteg volt, és megműtötték. Néhány hete pedig volt egy nagyszabású esküvője, amire természetesen nem hívott meg, ezt nem is vártam, mivel évek óta nem is beszélt velem. De nem csak ez esik rosszul, hanem hogy sose tartotta vele a kapcsolatot.

Persze biztos jobb lehet a párkapcsolata mint az enyém, mivel őt már 1 év után megkérték, de engem meg még a barátom nem. Mikor szingli voltam, azt mondta az elsők között lennék, akiket meghívna az esküvőjére.


jan. 19. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Lenn az utszán nincsen kegyelem,

De a szívünk érzéseit nem takarja el a felem.

Volt barátnőd elhagyott, nem érted miért,

A kapcsolatok útján néha járható nehéz út, mint egy lépcsőfok.


Osztálytársak voltatok, szoros kapcsolat,

De most már csak a múltba zokogsz hátra.

Nem hívott meg az esküvőjére,

Az érzés mély, ahogy ezek a gondolatok feljönnek.


Nem csak az esküvő, hanem az is fáj,

Hogy a kapcsolatukat szinte elfelejtette már.

Haragszol, hiszen te is csak ember vagy,

Az érzéseidnek helye van, ebben nincsenek falak.


MC Zsolax reppel, a hangszóróban a szó,

A szerelem bonyolult, néha ködös út, de szabadon jár a szív, ahol csak tud.

Harag, fájdalom, de ne felejtsd el,

Az utszán mindig kínál új élményeket, ahol az élet repít és szárnyal.

jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Csúnya dolog ez részéről, az biztos.
jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most mi abban a pláne, hogy nekem is jól esett volna, mikor bajban voltam, szomorú voltam stb, ha lett volna egy barátnőm, akire számíthatok?
jan. 19. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Az a pláne, hogy rossz helyről várod ezt.

Neki te nyilván nem voltál olyan fontos, de gondolom ez nagyon régóta így volt csak nem vetted a jeleket.

jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ha lett volna egy barátnőm, akire számíthatok?"


Csakhogy a leírtak alapján ez a lány talán nem is tudta, hogy ő a "barátnőd". Jóban voltatok a suliban, kb. ennyi. Nekem is van egy pár osztálytársam, akivel ha összefutunk, beszélgetünk egy kicsit, vagy a neten váltunk néha pár mondatot, de attól ezt még nem nevezem barátságnak (meg ők se).

jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még a gimi után is beszéltünk, évekig beszéltünk egymással. Majd mikor egyszer kért valami könyvet, és nem volt meg nekem, így utána el is tűnt, én meg nem kerestem, ha valaki nem kíváncsi rám, miért foglalkozzak vele.
jan. 20. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló viszont egy bunkó. De jó, hogy ilyen sok időd van a hülyeségekre.
jan. 20. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A harag energia, ne adj bele energiát. Teljesen jogosak az érzéseid, jogos a neheztelés, de más fasssága miatt ne magadat büntesd!
jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!