Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem akarok párkapcsolatban élni? 29/F

Figyelt kérdés

jan. 21. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezt neked kell tudnod. Nem ismerünk téged.

1000 oka lehet. Lehet, sokat csalódtál, vagy csak simán aromantikus vagy stb...

jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, sosem csalódtam
jan. 21. 15:02
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Mert rájöttél, hogy más is van a világon, mint leköteleződni valaki mellett és 0-24-ben együtt lenni, vagyonközösségezni stb.

El tudod magad látni, szereted az életed döntéseit magad meghozni, nem akarsz alkalmazkodni senkihez.

De más oka is lehet, csak magamból indultam ki.

jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Félsz az elköteleződéstől és a felelősségvállalástól.
jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Ettől nagyobb problémád sohase legyen. Ha nem, hát nem. Nem kell ügyet csinálni belőle.
jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szüzességemet is csak 25 évesen vesztettem el, és utána csak ilyen szakadt Milfekkel szexeltem
jan. 21. 15:31
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenkinek való a házasság, az igaz. De 29 éves férfiként lehet, hogy csak annyi az egész, hogy még nem nőttél fel a feladathoz. :) Ne akarj végleges döntést hozni erről. Járj nyitott szemmel, hogy észrevedd, ha mégis lesz valaki, akivel érdemes belevágni. Sok férfi olyan idősen, mint te, már elvált - amitől tök jó, hogy megkímélted magad eddig. Ne kapkodd el, nem érdemes, de ha megtalálod az igazit (talán csak öt-tíz év múlva), akkor majd ne félj elköteleződni! :)
jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"csak ilyen szakadt Milfekkel szexeltem"

Ennek pl. semmi értelme sem volt, ezzel csak rontottad az esélyeidet a normális, életre szóló kapcsolatra, úgyhogy ezt ne csináld, ha jót akarsz magadnak - függetlenül attól, hogy végül egyedül maradsz-e vagy nem. Ha egyedül maradsz, akkor is szükséged lesz az önbecsülésedre, az meg így nem fog menni...

jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam 29-nek amúgy sem. Eddig két fiatal lánnyal szexeltem csak, az egyik 18 volt, a másik 28, de nem voltak szépek
jan. 21. 15:52
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolkodsz, mit egy gyerek, valóban fel kellene nőnöd már a feladathoz, vagy hagyd a fenébe. Egyedül is elboldogulsz majd.
jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!