Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan jött a fúrás az éjjel?

Honnan jött a fúrás az éjjel?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva.


Lefeküdtem aludni olyan 11-kor majd 0:30 körül riadtam arra, hogy a szomszédban fúrnak. Ezt hallgattam olyan 1 óráig majd úgy döntöttem, hogy átcsengetek és megkérdezem, hogy ez mégis mi.


Amikor becsengettem akkor kijött álmos fejjel hálóköntösben és azt állította, hogy ők nem fúrnak. Furcsálltam mert meg voltam róla győződve, hogy tőlük jön de mindenesetre bocsánatot kértem és vissza mentem aludni.


Azonban, ahogy visszaértem és lefeküdtem megint fúrni kezdtek valahol és már agyamra ment, de nekem már nem volt pofám átcsengetni. Egy darabig hallgattam majd a párnát a fejemhez nyomtam és valahogy elaludtam.


Nem értem honnan jöhetett a fúrás hang az éjjel. Teljesen össze vagyok zavarodva. Szerintetek ez mi? Létezhet, hogy nem közvetlenül a mellettem lévő szomszédból hanem az azutániból jött?


Sorházban lakom egyébként, a falak egymásba érnek.



jan. 29. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Az az érdekes, hogy csak akkor maradt abba, amikor átmentél és folytatódott, amikor visszamentél. Biztos, hogy a szomszédod volt, csak el akarta kerülni a konfrontációt. De már elmúlt, ne foglalkozz vele.
jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Beton viszi a hangot. Néha csalóka, hogy honnan jön a zaj.
jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Bizony, simán lehet, hogy másik lakásban fúrtak. De az is lehet, hogy hazudott. Mennyire volt álmos? Nem nehezményezte, hogy becsöngetsz? Ha nem, akkor lehet, hogy hazudott.
jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

A vasban a hang 8 km-t megy másodpercenként. A levegőben 330 métert.

Onnan fogod hallani a hangot, amelyik falhoz közelebb állsz.

jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, de ha ő fúr, akkor nem félálomban megy ki köntösben ajtót nyitni.
jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem úgy tűnt mintha kamuznának. Teljes sötétség volt náluk szóval akkor lehet a másik szomszéd volt.

Majd ha találkozok vele megkérdezem.

jan. 29. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

#1, #3:

Mi a jó isten haragjáért kell azonnal hazugsággal vádolni valakit? Eszetekbe nem jut, hogy a kérdező tévedett?

jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 Miért kell kapásból invalidálni a kérdező meglátását és azt feltételezni, hogy tévedet?! Eszedbe nem jut, hogy a kérdezőnek jó a meglátása és a szomszéd hazudik?!
jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
50%

7vs8# ez a különbség a jó-, illetve a rosszindulatú válaszoló között.

Mellesleg mielőtt vidékre költöztem, egy ideig laktam panelban. Adott eseteben megállapíthatatlan volt, hogy honnan jött az ütvefúró hangja.

jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!