Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha ez esetben mérges...

Normális ha ez esetben mérges vagyok rá?

Figyelt kérdés

Mérges vagyok a barátomra, és egyre inkább kezd a bizalmam meginogni benne. Néztünk egy filmet, amiben az a jelenet volt, hogy a pasi meglátta a barátnőjét egy másik férfival, aki annyira féltékeny lett, hogy utána bezárta a nőt egy szobába. A barátom ilyenkor azt mondta, hogy ha velünk történne meg ez, akkor ő is ugyanezt tenné, meg ha megcsalnám még meg is verne engem. Utána látta, hogy olyan furán nézek rá, ekkor odajött kedveskedni, és mondta, hogy nem is gondolta komolyan.

Sokszor megbánt valamivel. Legutóbb is azt mondta, ha túl sokáig váratom a kajával, akkor megfogom bánni, meg unja a várakozást. Egyébként nem élünk együtt.


jan. 29. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem kamu a kérdés, akkor szakíts vele piszok gyorsan.
jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy szerencséd, hogy nem éltek együtt, így viszonylag egyszerűen el tudsz menekülni a kapcsolatból. Ilyesmiket NEM mondunk viccből.
jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Márpedig ez kamu, mert ennyire hülye nem lehet valaki, hogy nem esik le neki, hogy baj van.
jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki mond néha olyan dolgot amit utólag megbánik és hirtelen felindulásból sok minden megtörténhet. Ez még elég kevés ok lenne, hogy szétmenjetek egy filmen látott és utána halott szituáció után, de azért legyél résen!
jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Tudd már hol a helyed. Ne kelljen megmutatnia.
jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező hosszú ideje, és havi nem tudom, hányszor teszi fel ezt és az ehhez hasonló kérdéseit a felnőtt párkapcsolatok rovatba. Vagy van barátja, vagy nincs, de súlyosan beteg, az tuti.
jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!