Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok de apám már...

19 éves vagyok de apám már fél 10 kor azt mondja este, hogy nem normális hogy fönn vagy már aludnod kéne. Nem értem ezt. Màs meg àltalanosban addig van fenn míg akar ..Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleszol ,egész nap engem csesztet. Baj ha megyek valahova, baj ha itthon vagyok. Ha pihizek az a baja azt hiszi lusta vagyok, de ha edzek akkor meg hogy pihenjek inkább. Olyan idiótán viselkedik meg sajnos nagyon csúnyán beszél velem ,hogy te senki, te semmit érő ezeket mondja. Szerinte egy taknoyos semmit erő gyerek vagyok ezt is mondja.

2023. okt. 10. 21:28
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért telorol vagyok.
2023. okt. 10. 21:30
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Hogy miért ilyen, azt mi nem tudjuk, talán tőle kellene megkérdezned. De amúgy meg nagykorú vagy, jogod van elköltözni, ha nem akarod hallgatni a csesztetését.
2023. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Eleg beteges viselkedes egy apatol... vannak sajnos olyan eretlen szemelyisegu felnottek, akik meg a sajat gyerekukben is vetelytarsat latnak. :(
2023. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
17%
Mit mondtál, mit dolgozol?
2023. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%

4!


🤣 rátapintottál a lényegre!

2023. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Munkám az van nem értem mire gondoltok?
2023. okt. 10. 21:46
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

5 Nem. Ha dolgozna, akkor is szemet lenne az apja, mert ilyen... egy hulye bantalmazo szemetlada. Addig szemetkedik, amig nem az o akarata ervenyesul. Itt minden a kontrollrol es a dominanciarol szol!

Az ilyenek elleni egyetlen hatasos vedelem: 1. fuggetlenedni, 2. elkoltozni jo messzire.

2023. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
22%
Akkor el lehet költözni ha nem tetszik.
2023. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Es megszakitani vele a kapcsolatot... ha keres, akkor szembesiteni, hogy bant veled es elkuldeni a francba! Nem alazhat, csak mert a gyereke vagy.
2023. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, nekem is mondtak anno hogy keson fekszek, jo oke alahuzom hogy a hajnalokig fent vagyok dolog tenyleg sok mert masnap meg ja alszok ameddig. De most van amikor mar hamarabb fekszek mint ok, pedig eleg hamar lefekudnek. De a fel 10 hol keso meg? nem ertem.
2023. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!