Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A múltat hogyan lehet elfeledn...

A múltat hogyan lehet elfeledni vagy könnyíteni rajta?

Figyelt kérdés
Gimiben nagyon egy visszahúzódó csendes lány voltam, alig jártam bulizni. Aztán amikor elkezdődött az egyetem és elkerültem otthonról akkor hirtelen belecsaptam a lecsóba. Buli minden másnap, lerészegedés, sok gáz dolog amit részegen csináltam meg persze a ribes, magamutogató viselkedés és a fiúk hitegetése mert nem tudtam eldönteni sokszor hogy akarok e kapcsolatot vagy sem. Mint egy primadonna úgy viselkedtem. Azóta 2 év telt el és rengeteget változtam mert sokan megutáltak emiatt a viselkedésem miatt amit meg tudok érteni. Folyamatosan bűntudatom van és még most is visszatérnek ezek az emlékek. Gyakran nem alszok miattuk..

jan. 29. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
A társaság is olyan volt körülöttem. Ők is folyton lerészegedtek, hánytak...azóta más közegben vagyok és ez is segített a változásban
jan. 29. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kell bizonyítanod, főleg nem azoknak, akik elítéltek a viselkedésed miatt. Egyetlen egy dolog van, ami miatt indokolt a bűntudat, hogy hitegettél embereket, akik őszintén érdeklődtek irántad. Ha még velük a mai napig kapcsolatban vagy, érdemes lehet bocsánatot kérni, ha nem, akkor hagyd, illetve ami a legfontosabb, elsősorban saját magadnak bocsáss meg. Ha belegondolsz, nem követtél el egetrengető bűnt: mutogattad magad, na bumm, ribiskedtél, na bumm - nem lett belőle aids, abortusz, meg ilyesmik, akkor már felesleges ezeken töprengeni. Most már tudod, mit akarsz, megváltoztál, felesleges a múlton rágódni mert akármennyire azt hisszük, nem tudjuk visszapörgetni az időt és megváltoztatni. Jó úton haladsz és csak ez számít!
jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem azonosulsz azzal aki korábban voltál, akkor szerintem könnyen. Illetve könnyíted magadnak azzal hogy ha már biztosan tudod hogy nem ugyanaz az ember vagy, aki akkor voltál.
jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért majd próbáld meg mindig elmondani hogy nem minden egyetemen ez megy, és nálatok is csak néhányan csinálták ezt. Mert épp elegen szívóznak ezzel, hogy az ilyen sztorikat az összes egyetemistára vetítik ki. Köszi. Inni meg ne igyál mások kedvéért soha.
jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!