Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen kilátástalan helyzetben,...

Ilyen kilátástalan helyzetben,bevállalnád?

Figyelt kérdés

Röviden leírom a történetemet.

30 éves vagyok, egy üzemi konyhán vagyok szakács(ahonnan nem tudok kilépni, mert előlegem van.)

Van 3.5 millio banki tartozásom, egy más nevén, egy a saját nevemen, és körübelül 1,5 millió forint magán tartozás. Aminek nagy részét esedékes lett/lenne már visszaadnom. Tartozásokra megy el mindenem, hétvégen dolgozok egy étterembe, hogy valami bevétel legyen pluszba. De itt van tizedike nincs egy forintom sem, és van egy 10 éves fiam. Arra gondoltam, hogy keresek egy eltartót,ti tudnátok ezt csinálni?? ebből soha nem fogok kilábalni..ti ezt bevállalnátok, számomra ez egy undoritó dolog de mi más út lehet ebben a helyzetben?..mert már állandóan az öngyilkosság jár a fejembe, ma is visszakellene adjak 300ezret és nincs, egésznap hányok az idegtől. Vagy ezt vessem el, mert utána meg abba megyek tönkre lelkileg?



febr. 10. 16:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Ahoz h sugardaddyt fogj nagyon jól kell kinézned
febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Nehogy azt hidd, hogy egy lepukkant szakácsnőért úgy ugranak majd a pénzes pasik, hogy még ma a kezedbe nyomnak százezreket, hogy fizethesd más tartozásait...
febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos az eseted nem egyedi eset!

Nagyon jól ismerem az érzést, amikor egész nap mozog a gyomrod, rettegsz a postástól, mert jó levelet nem hozhat - a végrehajtó kitartóan küldi a leveleit, egész nap dolgozol, de soha nincs pénzed, mert minden megy a tartozásba - és még így is kevés, a gyerekkel nincs türelmed normálisan foglalkozni, annyi a napi sikerélményed, hogy a gyerek jóllakva fekszik le este. Kialvatlan vagy és éhes, és mégis bármikor tudsz hányni. Lepusztult rongyokban jársz, és a bankban leprásként kezelnek - és ha meghallod hogy svájci frank, akkor sírógörcsöt kapsz.

Amikor elárverezték a lakásomat és utcára tettek a gyerekkel, akkor minden összecsapott felettem. Ilyen lepukkant nőnek sem barátai, sem barátnői nincsenek már. A főnök asszonyomék könyörültek meg rajtunk: a megmaradt ingóságaimmal beköltözhettem - egy hónapra - a garázsukba. Kajára nem kellett költenünk. De hát nekik is kellett a garázs, így mondta, hogy költözzek az egyik nagyvárosba a bátyjához, ő oda adja a város szélén levő kertben lévő kis házikóját, ott lakhatunk. Segítettek költözni. Akkor én 34 voltam, a pasi 60+. Gazdagnak még jó indulattal sem mondanám, viszont egy rendkívül okos, világlátott, igazi embert ismertem meg.

Egy havi törlesztőt kifizetett, és felöltöztetett. Rám fért...

Elküldött egy masszőr gyorstalpalóra. Kerített egy takarítói állást is, amiből épp meg lehetett élni. Amikor végeztem a sulival, rá kellett jönni, hogy a sima masszőrségből nem lehet kitörni a helyzetemből.

Szex masszőr lettem. Magamban lezártam az erkölcsös életemet, pasikat elégítettem ki. Nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. Kihasználtam a testi adottságaimat: hatalmas melleim vannak, és ez ebben a műfajban ez nagyon jól kamatoztatható.

Mára saját kis lakásom van. Sajnos a pártfogóm időközben meghalt egy balesetben.

Én azt tudom tanácsolni, hogy tegyél félre minden erkölcsi és morális előítéletet, tedd mérlegre hogy melyik a legnőiesebb részed, azt hangsúlyozd ki, és vágj bele. Eleinte nem lesz könnyű, de mindenbe bele lehet jönni. A jelenlegi helyzetedből én nem látok más, jobb kiutat. Sok szerencsét!

febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem arra gondoltam, hogy havi száz ezreket nyomnak a kezembe, én egy emberre gondoltam..aki Sze.ért cserébe, támogat havi szinten..nincs már min sporolnom sajnos. Nem kell lakbért fizetnem nem dohányzom. Tényleg minden a tartozásaimra megy el.

A gyereknek megvan minden, nincs rossz helyen, csak jobb lenne ha nekem több türelmem lenne. Ha kitudnék törni ebből a helyzetből.

febr. 11. 08:10
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

#14:Dehogynem, te magad írtad, hogy százezreket kell visszafizetned a tegnapi nappal. Tehét neked egy olyan sugardaddy kell, aki kvázi azonnal odaadja ezt a pénzt, egy villámismerkedés, gyors szex után. Na ez az ami nem fog menni, pláne nem itt, mert ez a szimpla prosti kategória, amit meg nálad százszorjobban kinéző, szexben profi csajoktól megkap néhány tízezerért.

De regisztrálj a tematikus oldalakra és meglátod, olyan apanázst, amit te elképzelsz és szükséged van, nem fognak egy gyors cidáért hozzádvágni, pláne egy pillanat ismerkedés alatt.

Ettól függetlenül, nyilván keresgélhetsz hosszabb távra. A mai világban egyáltalán nem kizárt, hogy akad valaki aki még téged is hajlandó pénzelni

febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%
#15: Úgy beszélsz egy 30 éves emberről, mint akinek már lefelé jár az élete: "öreg vagy", "nálad százszor jobban kinézők vannak". Nyilván nem a feleannyi idős intézetből kiszöktetett gyereklány prostikhoz kell hasonlítani, de egy 30 éves ember nincs lepukkanva. Egy anonim oldalon pár mondatból meg végképp nem mondod meg ki mennyire dekoratív, de te már meghoztad az ítéletet.
febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
#16: Ahhoz kell hasonlítani, ami a piacon van. Ezen a piacon meg a jól kinéző, ápolt, fiatal lányok vannak. Velük kell versenyezni. És nyugodj bele, aki ilyen helyzetben van, az egy lepukkant, leélt, rossz fizikai állapotban lévő, rossz megjelenésű ember. Hiába mutat a BMI esetleg mást
febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
81%

Én is voltam nagyon nehéz helyzetben 2 kicsivel maradtam egyedül, rengeten adóssággal.

Ott álltam összetörtve 32 évesen, találtam egy házas férfit, aki segített, diszkréció mellett. Nem nem vittem haza a gyerekek mellé, mikor volt ki vigyázzon rájuk elmentem 1-2 órát randizni. 1 év alatt teljesen nullán lettem. Meg kell találni a megfelelő embert, és hiába volt 2 gyermekem, és nem voltam a topp, de lelakva sem ahogy egyesek írják rólad, úgy bánt velem mint egy hercegnővel. Én azt mondom indulj el keress egyet ebből, másképp nincs kiút, rengeteg ez a tartozás. Nálunk havi fix összeg volt megbeszélve, de mindig volt meglepetés is :)

febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Én bevállalnám, a gyerekem jóléte ér ennyit.
febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Milyen nőnek látod magad, kérdező?

"Piacképes" vagy, vagy kell még tenned azért hogy az legyél?

febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!